نقش اشتغالزایی و کارآفرینی در تقویت اقتصاد مقاومتی انکار ناپذیر است

  • کد خبر : 150971
  • ۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۰
نقش اشتغالزایی و کارآفرینی در تقویت اقتصاد مقاومتی انکار ناپذیر است

مسئول بسیج سازندگی پایگاه شهید احمد قریشی شهرستان قرچک گفت: ایجاد کارآفرینی و اشتغالزایی برای بسیجیان و آحاد مردم در عرصه های مختلف و آموزش در این زمینه ها توانسته نقش بسزایی در تقویت اقتصاد مقاومتی داشته باشد.

به گزارش سرویس اقتصادی تهران نیوز، به نقل از قرچک آنلاین; اولین دوره های آموزشی اقتصاد مقاومتی و اشتغال با حضور۳۰ نفر از متقاضیان در پایگاه شهید احمد قریشی، مسجد جامع شهرستان قرچک برگزار شد.
علیرضا گلستانی مسئول بسیج سازندگی پایگاه شهید احمد قریشی شهرستان قرچک اظهارداشت: کلاسهای آموزشی در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی،ایجاد اشتغال و توسعه مهارت آموزی بین متقاضیان شهرستان قرچک برگزار شد .
گلستانی با اشاره به ابلاغ کلی سیاست های اقتصاد مقاومتی توسط رهبر معظم انقلاب، بیان کرد: اجرای این سیاست ها می تواند زیربنای اقتصادی کشور را تقویت کند و الگوی مصرف اسلامی و ایرانی را ترویج داده و نظام را به سمت رسیدن به اهداف عالی حرکت دهد.

26

وی به اقدامات انجام شده در بسیج در راستای راهکار اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: ایجاد کارآفرینی و اشتغالزایی برای بسیجیان و آحاد مردم در عرصه های مختلف و آموزش در این زمینه ها توانسته نقش بسزایی در تقویت اقتصاد مقاومتی داشته باشد.
گلستانی ادامه داد: تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر بکارگیری جوانان، اقشار و متخصصین داوطلب بسیجی در امر سازندگی ،اجرایی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی ،گسترش دانش، مهارت و ارتقای توانمندی سرمایه های انسانی به ویژه در روستاها و مناطق محروم از طریق آموزش و بکارگیری مهارت در بخش های مختلف، استفاده از توان بالقوه بسیج در زمینه توسعه مهارت آموزی در شهرها و و ارتقای مهارت شغلی را از اهداف این کلاس ها بیان کرد.

1318
مسئول بسیج سازندگی پایگاه شهید احمد قریشی افزود: در این دوره های آموزشی؛ اصول پرورش بلدرچین به متقاضیان آموزش داده شد.
وی بیان کرد: صدور گواهی پایان دوره و ارائه گواهی برای بهره مندی از تسهیلات اشتغالزایی در طرح های اقتصاد مقاومتی از دیگر ویژگی های این دوره آموزش بود.

19
گلستانی خاطر نشان کرد: این کلاس های آموزشی باعث ایجاد اشتغال و انگیزه کار و تلاش در بین بسیجیان و آحاد مردم در شهرستان شده است.
وی در پایان افزود: این دوره های آموزشی ادامه دارد و متقاضیان شرکت کننده می توانند جهت ثبت نام در کلاس های مهارتی به واحد بسیج سازندگی پایگاه شهید احمد قریشی در مسجد جامع مراجعه کنند.
انتهای پیام/م

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=150971

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.