«تهران نیوز» گزارش می‌دهد؛

نفرات برتر کنکور سراسری فرزندان شاهد و ایثارگر تقدیر شدند

  • کد خبر : 624890
  • ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲:۳۰
نفرات برتر کنکور سراسری فرزندان شاهد و ایثارگر تقدیر شدند
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه به تعدادی از فرزندان جانبازان که در کنکور موفق بوده اند به صورت تلفنی تبریک و تقدیر نمودند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، غلامرضا نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه به تعدادی از فرزندان جانبازان که در کنکور موفق بوده‌اند به‌صورت تلفنی تبریک و تقدیر کرد.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس ایثار و شهادت تهران نیوز در این ارتباط اظهار کرد: همان گونه که پدران این عزیزان بدون هیچ چشم‌داشتی در راه دفاع از کشور جان خود را تقدیم انقلاب کردند و یا به درجه جانبازی و آزادگی نائل آمدند، فرزندان آنها هم با تلاش خود این موفقیت بزرگ را کسب کرده‌اند و این نشان از جایگاه رفیع خانواده‌های شاهد ایثارگر در جامعه دارد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه در ادامه خاطرنشان کرد: هدف این فرزندان باید یادگیری علم در جهت ادامه راه پدرانشان و خدمت به جامعه باشد.

وی در پایان تاکید کرد: آینده جامعه متعلق به این عزیزان است و جامعه منتظر است تا مدیریت عالی این فرزندان را شاهد و ناظر باشد؛ البته در راه کسب این موفقیت هیچ‌گاه تزکیه را نباید فراموش کنند، همان‌طور که تاکنون آن را فراموش نکرده‌اند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=624890

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.