نظر رهبر انقلاب درباره قیمت بنزین فصل‌الخطاب است

  • کد خبر : 540791
  • 18 نوامبر 2019 - 16:28
نظر رهبر انقلاب درباره قیمت بنزین فصل‌الخطاب است

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از بیانات رهبر معظم انقلاب درباره قیمت بنزین، هرگونه اغتشاش و خرابکاری کاملاً محکوم است و همه باید پیرو این تصمیم باشند؛ زیرا نظر ایشان فصل‌الخطاب است.

محمد قمی، نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شبکه خبری تهران نیوز، با اشاره به اینکه ای کاش دولت با شیب ملایم‌تری قیمت بنزین را افزایش می‌داد، اظهار کرد: با توجه به اینکه سران سه قوه تصمیم گرفتند تا قیمت بنزین افزایش پیدا کند، رهبر معظم انقلاب هم از این تصمیم حمایت کردند.

بیشتر بخوانید:

حمایت علنی دولت آمریکا از آشوب در ایران

نمایندگان مجلس در ارتباط با قیمت بنزین هم‌سو با نظر رهبری هستند

وی افزود: بالاخره فصل‌الخطاب در جمهوری اسلامی ایران، مقام معظم رهبری هستند که نقطه‌نظر نهایی را بیان می‌کنند و بایستی در این شرایط از نظرات ایشان پیروی کرد.

اعتراض حق مردم است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اعتراض حق مردم و موضوع قابل قبول است، اما اغتشاش قابل قبول نیست؛ زیرا اغتشاش و آسیب زدن به اموال عمومی یادآور دوران جاهلیت است. متأسفانه اغتشاش‌گران به کتابخانه‌ها هم رحم نکردند؛ لذا آتش زدن کتابخانه‌ها رفتار مغولی آنها را تداعی می‌کند.

قمی با بیان اینکه سود حاصل از افزایش قیمت متعلق به خود مردم است، گفت: تا چند روزه آینده بخشی از پولی که حاصل سود افزایش قیمت بنزین است به حساب‌های مردم واریز می‌شود.

نظر رهبر انقلاب درباره قیمت بنزین باید فصل‌الخطاب باشد

وی بیان کرد: پس از بیانات رهبر معظم انقلاب، هرگونه اغتشاش و خرابکاری کاملاً محکوم است و همه باید پیرو این تصمیم باشند. برای مثال نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح سه فوریتی را در دستور قرار داده بودند تا کمی به قیمت بنزین تعادل ببخشند، اما پس از اینکه نظرات مقام معظم رهبری مشخص شد، با هدف تمکین از نظر ایشان، طرح مذکور را پس گرفته شد.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ممکن است افزایش قیمت بنزین یک مقدار فشار اقتصادی را بر روی مردم افزایش دهد، تأکید کرد: با اعتراض مناسب و صحبت و طرح می‌توان از بار این فشار کاست، امل با خشونت و اغتشاش هیچ مشکلی حل نمی‌شود.

قمی گفت: اغتشاش‌گران از جای دیگری دستور می‌گیرند و هیچ ارتباطی با مردمی که مسالمت‌آمیز اعتراض می‌کنند، ندارند. اغتشاش‌گران هرگز با هدف گرانی بنزین به خیابان‌ها نمی‌آیند، بلکه با هدف آسیب زدن به نظام و مدم دست به اغتشاش می‌زنند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=540791

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.