نشانه های پیشرفت علم تکنولوژیک ایران چیست ؟

  • کد خبر : 538473
  • ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸
نشانه های پیشرفت علم تکنولوژیک ایران چیست ؟

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با تاکید بر این‌که قدرت علم به سوی شرق در حال حرکت است، گفت: ساقط کردن هواپیمای آمریکا نشانه پیشرفت علم تکنولوژیک ایران است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، مسعود بصیری در جمع مردم شهرستان پیشوا با اشاره به این‌که مردم با بصیرت شهرستان‌ها و روستاهای جنوب شرق استان تهران با حضور به موقع خود در سال ۴۲ حرکتی انقلابی را آغاز کردند، اظهار داشت: شعار همیشگی «مرگ بر آمریکا» در روز مبارزه با استکبار جهانی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با بیان این‌که شعار همیشگی «مرگ بر آمریکا» دارای یک منطق همیشگی است، گفت: کشور آمریکا با همه ادعاهایی که دارد هم‌اکنون فاقد قدرت داخلی و خارجی شده است و در حوزه رفاه نیز این کشور با مشکلاتی روبرو است.

 

ایران در اوج قدرت خود قرار دارد / قدرت علم تکنولوژیک به سوی شرق در حال حرکت است

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور افزود: هم‌اکنون ایران اسلامی در اوج اقتدار خود قرار دارد و آمریکای مدعی تمام تلاشش را کرد تا بتواند نفوذ خود را در منطقه حفظ کند اما با صرف میلیاردها دلار نیز نتواست موقعیت پایداری در این منطقه داشته باشد و اهدافشان را عملیاتی کنند.

وی با تاکید بر این‌که قدرت علم تکنولوژیک به سوی شرق در حال حرکت است، بیان داشت: ایران توانایی ساقط کردن هواپیماهای پیشرفته آمریکایی را پیدا کرده است و همه این موارد نشان از این است که طی ۴۰ سال ملت و کشور ما درست حرکت کرده اند.

بصیری با بیان این‌که آمریکا برای دیدار با رییس جمهور ما باید به دنبال واسطه باشد گفت: ملت و کشور ما با کار و تلاش همه عقب ماندگی‌ها را جبران می‌کنند و موفقیت های ما ادامه‌دار خواهد بود.

انتهای پیام/*

 

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=538473

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.