«تهران‌نیوز» بررسی کرد؛

نرخ ارز دیجیتال در جهان چه تغییری می‌کند؟ / حرکت خلاف جهت بیت‌کوین

  • کد خبر : 619141
  • ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
نرخ ارز دیجیتال در جهان چه تغییری می‌کند؟ / حرکت خلاف جهت بیت‌کوین
کارشناسان و فعالان بازار ارز دیجیتال این پیش‌بینی را کرده‌اند که با تداوم شیوع گسترده ویروس کرونا در جهان شاهد صعود قیمت بیت‌کوین باشیم هرچند نباید از ذکر این نکته غافل شویم که نرخ ارز یجیتال بیش از آنکه روند نزولی را در سال‌های گذشته پیش بگیرد صعود را در مسیر اصلی حرکت خود قرار داده است.

به‌گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حوزه ارز دیجیتال همواره از جذابیت خاصی برخوردار بوده‌اند. در حقیقت با توجه به این‌که بسیاری از سرمایه‌گذاران در دنیا سرمایه‌های خود را به سوی ارزهای دیجیتال سوق داده‌اند به نظر می‌رسد قیمت بیت‌کوین که یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال بین سرمایه‌گذاران است قله‌های جدیدی را فتح کند.

انتخابات آمریکا و تاثیر آن بر نرخ ارز دیجیتال همچنان به عنوان یک نکته مهم برای سرمایه‌گذاران حوزه اقتصاد دیجیتال در جهان محسوب می‌شود. بر اساس آخرین اخبار مرتبط با بیت‌کوین با برگزاری انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا و در صورت انتخاب جو بایدن به ریاست جمهوری ایالات متحده، احتمال تصویب ETF بیت‌کوین افزایش می‌یابد که در صورت وقوع این اتفاق جهش مثبت این رمزارز و دیگر رمزارزها را در بازارهای جهانی را شاهد خواهیم بود، به نظر می‌رسد با ادامه این روند بیت‌کوین می‌تواند به رکوردهای تازه‌ای در سال ۲۰۲۰ دست یابد که بر این اساس نرخ روز گذشته بیت‌کوین با افزایش ۰.۵۲ درصدی به قیمت ۱۱ هزار و ۳۶۷ دلار رسید.

بیشتر بخوانید:

از طرف دیگر به نظر می‌رسد سقوط بورس‌های جهانی آثار مثبتی بر قیمت بیت‌کوین داشته باشد به طوری‌که تا پایان سال جاری میلادی نرخ هر بیت‌کوین از مرز روانی ۱۵ هزار دلار عبور کند.

سقوط نرخ بیت‌کوین در جهان فارغ از اتفاق‌های سیاسی نیست و به نظر می‌رسد در شرایط کنونی نرخ بیت‌کوین با توجه به اتفاق‌هایی که در جهان می‌افتد روبه صعود باشد.

تبدیل دارایی کشورها به طلا و افزایش ذخایر طلا در کشورهای ابرقدرت جهان موجب شده است تا شاهد تاثیر مثبتی بر قیمت بیت‌کوین باشیم به طوری که نباید از ذکر این نکته مهم غافل شویم که افزایش نرخ اونس جهانی طلا می‌تواند نرخ ارز دیجیتال در جهان را صعودی کند.

بنابراین کارشناسان و فعالان بازار ارز دیجیتال این پیش‌بینی را کرده‌اند که با تداوم شیوع گسترده ویروس کرونا در جهان شاهد صعود قیمت بیت‌کوین باشیم هرچند نباید از ذکر این نکته غافل شویم که نرخ ارز یجیتال بیش از آنکه روند نزولی را در سال‌های گذشته پیش بگیرد صعود را در مسیر اصلی حرکت خود قرار داده است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=619141

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.