بقرایی در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

نخستین پارکینگ عمومی باقرشهر در اوایل سال آینده افتتاح می‌شود

  • کد خبر : 626668
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۱
نخستین پارکینگ عمومی باقرشهر در اوایل سال آینده افتتاح می‌شود

رئیس شورای اسلامی باقرشهر به افتتاح نخستین پارکینگ طبقاتی باقرشهر تا اوایل سال آینده اشاره کرد و گفت: این پارکینگ عمومی در زمینی به مساحت هزار و ۱۰۰ متر و زیربنای هفت تا هشت هزار متری با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی همراه بوده و در اوایل سال آینده افتتاح می‌شود.

ابوطالب بقرایی، رئیس شورای اسلامی باقرشهر در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز، اظهار داشت: بعد از اینکه سیتسم مدیریت شهری و شوراها در باقرشهر مستقر شدند، برکات بسیاری را نصیب مردم این شهر کرده است. در دوره پنجم شورای اسلامی شهر تلاش شده تا پنج پروژه تا ۲۲ بهمن سال جاری افتتاح شود و برای سال ۱۴۰۰ تا اتمام دوره شورا هم پروژه‌های دیگر مورد بهره‌برداری قرار خواهند گرفت.

وی به افتتاح نخستین پارکینگ طبقاتی باقرشهر تا اوایل سال آینده اشاره کرد و گفت: این پارکینگ عمومی در زمینی به مساحت هزار و ۱۰۰ متر و زیربنای هفت تا هشت هزار متری با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی همراه بوده و در اوایل سال آینده افتتاح می‌شود.

رئیس شورای اسلامی باقرشهر با بیان اینکه لیاقت مردم باقرشهر بسیار بیشتر از چند پروژه عمرانی است، خاطرنشان کرد: در ۲۲ بهمن مسجد امیرالمؤمنین (ع)، ساختمان کتابخانه و دارالقرآن و همچنین سوله ازدواج آسان و بحران را به بهره‌برداری خواهیم رساند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=626668

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.