شهردار شهرصالحیه:

ناکارآمدی خیابان شهید نقاوت به زودی به پایان می رسد

  • کد خبر : 590372
  • 01 ژوئن 2020 - 15:22
ناکارآمدی خیابان شهید نقاوت به زودی به پایان می رسد

شهردار شهرصالحیه گفت: تنها چند پلاک معارض دیگر باقیمانده است تا ناکارآمدی خیابان شهید نقاوت به پایان برسد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، محمد آگاهی‌مند شهردار شهرصالحیه در جمع خبرنگاران با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در جهت رفع ترافیک شهری، عنوان داشت: با تلاش شهرداری و شورای اسلامی شهر خیابان شهید نقاوت به یکی از معابر استاندارد و کلیدی این محدوده تبدیل شده و نقش انکارناپذیری در نفوذپذیری و کاهش بار ترافیکی محلات ایفا می کند.

وی در ادامه با بیان جزئیات اقدامات صورت گرفته در این خصوص، تبیین کرد: براساس آخرین طرح ابلاغی و با تملک ۱۸۲ خانه معارض، تنها چند پلاک انگشت شمار در انتهای مسیر _حدفاصل با خیابان شهید درهم‌پور _ باقیمانده تا خیابان شهید مهدی نقاوت برای همیشه با ناکارآمدی خداحافظی کند.

آگاهی‌مند در رابطه با وضعیت اقدام در دست تخریب مجموعه مدیریت شهری، اظهار داشت: این اقدام شامل ۲۵ متر عرصه و قریب به ۵۰ متر اعیان است که با انجام توافقات قانونی به تملک شهرداری شهرصالحیه در آمده است.

وی همچنین به اهمیت ارائه مستمر خدمات در شهرداری شهرصالحیه اشاره کرد و گفت: مدیریت شهری با استقرار هر یک از مدیران و معاونین خود به عنوان شهردار شب، روند ارائه خدمات در مواقع خارج از ساعات مرسوم اداری را تقویت خواهد کرد.

شهردار شهرصالحیه درپایان باتوجه به وظایف شهرداران شب، خاطرنشان کرد: نظارت بر کشیک‌های شبانه خدمات شهری، کیفی سنجی عملکرد و اقدامات انجام شده از اهم وظایف و مسئولیت‌های شهرداران شب به شمار می رود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=590372
  • منبع : بهارستانه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.