نانوایی‌های بهارستان زیر ذره‌بین کارشناسان ادارات بهارستان / استمرار گشت‌های مشترک در افزایش کیفیت نان موثر است

  • کد خبر : 341234
  • ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
نانوایی‌های بهارستان زیر ذره‌بین کارشناسان ادارات بهارستان / استمرار گشت‌های مشترک در افزایش کیفیت نان موثر است

گشت‌های مشترک ادارات شهرستان بهارستان و بازدید از نانوایی‌های سطح شهرستان به جهت برخورد با متخلفان همچنان ادامه دارد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ نان از جمله کالاهایی است که تمام اقشار جامعه از آن استفاده می کنند و بر سر سفره هر ایرانی موجود می باشد، که این امر بر اهمیت تولید بهداشتی و باکیفیت این محصول می افزاید، چراکه استفاده از مواد ناسالم یا مضر در پخت نان سبب به خطر افتادن سلامت افراد در جامعه می‌شود.

بنابر همین دلایل و درپی گزارشات تخلف برخی از واحدهای صنفی نانوایی در بهارستان، بخشداری‌های دو بخش بوستان و گلستان و اتاق اصناف شهرستان بهارستان به همراه دیگر ادارات مربوطه مدتی است که طرح گشت‌های مشترک بازرسی از نانوایی‌های شهرستان را اجرا می‌کنند.

بنا به گفته شهروندان اجرای گشت‌های نظارتی در سطح شهرستان به منظور جلوگیری از استفاده از مواد مضر و خطرناک و همچنین رعایت نکات بهداشتی در پخت نان، سبب افزایش کیفیت نان نانوایی‌های بهارستان شده است و شهروندان از افزایش کیفیت نان رضایت دارند، گرچه همچنان برخی از این واحدهای صنفی تخلفاتی را انجام می دهند.

در تازه‌ترین گشت مشترک، نانوایی‌های بخش بوستان با حضور نمایندگان بخشداری بوستان، اداره صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، شبکه بهداشت، درمان و سلامتی بهارستان و اتحادیه نانوایان شهرستان مورد بازدید و بازرسی قرار گرفتند.

گفتنی است که در طول این گشت مشترک از ۱۲ نانوایی در بخش بوستان بازدید شد که  تخلفات صورت گرفته بررسی و متخلقان به مراجع قضایی و تعزیرات حکومتی معرفی شدند تا مطابق قانون با آن‌ها برخورد صورت بگیرد و به این طریق از ادامه یافتن این تخلفات در سطح شهرستان بهارستان جلوگیری شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=341234

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.