میزان دریافتی برانکو و دستیارانش از پرسپولیس تا این لحظه

  • کد خبر : 607402
  • ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۲
میزان دریافتی برانکو و دستیارانش از پرسپولیس تا این لحظه
دارو بوشیچ وکیل برانکو ایوانکوویچ می‌گوید مجموعاً باشگاه پرسپولیس تا این لحظه ۱۹ درصد از طلب این مربی و دستیارانش را پرداخت کرده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، باشگاه پرسپولیس این روزها در تکاپوی پرداخت بدهی به برانکو ایوانکوویچ سرمربی پیشین سرخ‌پوشان و دستیارانش است.

دارو بوشیچ درباره میزان پرداختی باشگاه پرسپولیس به برانکو و دستیارانش به خبرگزاری «ایسنا» گفت: «امروز آخرین فرصت کمیته انضباطی بود. باشگاه تا این لحظه به برانکو ایوانکوویچ ۱۵ درصد، زلاتکو ایوانکوویچ ۵ درصد، ایگور پانادیچ ۵ درصد و مارکو استیلینوویچ ۹۹ درصد پرداخت کرده است. در واقع باشگاه در مجموع برای کل مطالبات موکلان من ۱۹ درصد را پرداخت کرده است. ما قبلاً کمیته انضباطی فیفا را از پرونده‌ی دستیاران مطلع کرده‌ایم. با این حال برانکو تصمیم گرفته است یک روز دیگر به این باشگاه فرصت بدهد. اما به احتمال زیاد آنها نمی‌توانند بیش از ۳۰ درصد به وی پرداخت کنند.»

بوشیچ همچنین درباره احتمال محرومیت پرسپولیس هم اظهار داشت: «روند پرونده در کمیته‌ انضباطی فیفا پیگیری می‌شود و کاملا از کنترل ما خارج است. کمیته انضباطی فیفا بدون سوال از ما باشگاه را به دلیل بی‌احترامی به تصمیم کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان مجازات می کند. ما نمی‌خواستم باشگاه پرسپولیس با محرومیت روبه‌رو شود اما به نظر می‌رسد برای وصل مطالبات موکلانم، باید پرونده را پیگیری می‌کردیم.»

بیشتر بخوانید: 

وکیل برانکو: به موکل من پولی پرداخت نشده /فیفا تا ۱۶ مرداد مهلت داد

منبع: خبرورزشی

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=607402

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.