مهاجرت مزدک میرزایی از شایعه تا واقعیت !؟

  • کد خبر : 506322
  • ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۹:۲۶
مهاجرت مزدک میرزایی از شایعه تا واقعیت !؟

خبر مهاجرت مزدک میرزایی شاید یکی از شوک آورترین خبرهای چند ماه اخیر ایران به حساب بیاید که هنوز به طور رسمی تأیید یا تکذیب نشده است.

مهاجرت مزدک میرزایی

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، خبر مهاجرت مزدک میرزایی شاید یکی از شوک آورترین خبرهای چند ماه اخیر ایران به حساب بیاید که هنوز به طور رسمی تأیید یا تکذیب نشده است. روزنامه گل در شماره امروز خود با تیتری درشت با عنوان شوک مزدک خبر از حضور میرزایی در شبکه ماهواره‌ای ایران اینترنشنال داد تا جامعه فوتبالی و رسانه‌ای کشور را در شوک فرو ببرد.

همین هفته گذشته بود که خبر پیشنهاد شبکه فارسی زبان ایران اینترنشنال به عادل فردوسی‌پور، نام این مجری محبوب را بر سر زبان‌ها انداخت تا حسابی همه را نگران کند، اتفاقی که هم واکنش عادل و هم مسئولان این شبکه را در پی داشت تا خبر این پیشنهاد به کل رد شود. البته که این دست اقدامات می‌تواند در راستای خبرسازی منتشر شود اما به هرحال نگرانی‌های زیادی را برای خیل عظیمی از جامعه درپی خواهد داشت که از سوخت شدن سرمایه‌ها می‌ترسند.

با توجه به شایعاتی که هفته پیش در مورد عادل مطرح شده بود به نظر می‌رسید که ماجرای مزدک هم مثل عادل باشد اما پیگیری‌ برخیاز رسانه‌ها نشان داد که مزدک میرزایی واقعا از ایران رفته و کار به جایی رسید که عکس او روی جلد روزنامه‌های ورزشی از جمله گل منتشر شده است.

طی ماه‌های اخیر مزدک به شدت کم کار شده بود و به گفته برخی از رسانه‌ها به دلیل همین موضوع رو به ساخت مستندهای فوتبالی و ورزشی آورده بود که البته تعدادی از آنها مجوز پخش هم دریافت نکرده بود.

از طرفی این مجری و گزارشگر توانمند سال گذشته نیز در مصاحبه با سایت تسنیم از این که تعداد گزارش‌های کمی برای جام جهانی به وی واگذار شده بود انتقاداتی را مطرح کرد که بلافاصله این روند توسط عادل اصلاح شد و حتی گزارش فینال جام جهانی نیز به وی سپرده شد.

در مجموع کم کار شدن و بی مهری سیما نسبت به گزارشگران قدیمی خود چون خیابانی، مزدک و عادل باعث شده تا فضای منفی علیه میران سیما و خصوصاً شبکه سه شکل به گیرد که به نوعی سوخت سرمایه محسوب می‌شود.

حالا با این اوصاف و با توجه به شایعات شکل گرفته پیرامون حضور مزدک در شبکه‌های فارسی زبان خارجی، بعضی از منابع خبری و رسانه‌ها حضور او در این شبکه را قطعی می‌دانند و می گویند او طی چند هفته آینده جلوی دوربین اینترنشنال خواهد رفت. در صورت صحت این خبر باید گفت که مزدک تنها مجری جام جمی این شبکه نخواهد بود زیرا چندی پیش مهدی رستم پور خبرنگار و گزارشگر ورزشی سیما نیز راهی این شبکه تلویزیونی شد.

در این میان اما مدیران شبکه سه با سکوتی معنادار نسبت به این شایعات واکنشی نداشتند و شاید منتظر حضور رسمی این مجری جلوی دوربین این شبکه هستند. مدیران شبکه سه در تماسی که خبرنگار سایت ورزشی فوتبالی با آنها داشت ترجیح دادند فعلا و تا زمانی که خبر جدیدی از مزدک به صورت رسمی منتشر نشده، اظهار نظری در این باره نداشته باشند.

همچنین باید گفت که محمد تقوی سرمربی سابق تراکتور که در حال حاضر کارشناس فوتبال این شبکه ماهواره ای است در صفحه شخصی خود نسبت به حضور میرزایی واکنش نشان داد و نوشت؛ مزدک میرزایی در ساختمان این شبکه حضور پیدا کرده و با گروه ورزش این شبکه دیدار داشته است، خبری که نمی‌تواند مهاجرت مزدک میرزایی را تأیید را رد کند.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=506322

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.