دارنده ۲ مدال طلای مسابقات جهانی کاراته:

من برای کسب سهمیه المپیک به مردم قول داده ام

  • کد خبر : 591733
  • 07 ژوئن 2020 - 11:34
من برای کسب سهمیه المپیک به مردم قول داده ام

 امیر مهدی زاده گفت: امیدوارم در مرحله آخر مسابقات لیگ جهانی و کسب سهمیه المپیک که در پاریس برگزار می شود با آمادگی کامل حضور پیدا کرده و سومین سهمیه آقایان را کسب کنم. من برای کسب سهمیه المپیک به مردم قول داده ام.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، امیر مهدی زاده گفت: امیدوارم در مرحله آخر مسابقات لیگ جهانی و کسب سهمیه المپیک که در پاریس برگزار می شود با آمادگی کامل حضور پیدا کرده و سومین سهمیه آقایان را کسب کنم. من برای کسب سهمیه المپیک به مردم قول داده ام و باید ان را عملی کنم تا کاراته کشورمان با حداکثر سهمیه راهی المپیک شود.

وی افزود: عملکرد کاراته ایران در راه کسب سهمیه، خوب بود. ما از کشور‌های موفق بودیم، تا جایی که موفق به کسب ۴ سهمیه، مردان و زنان شدیم. امیدوارم خدا کمک کند تا با سهمیه کامل راهی المپیک توکیو شویم.

مهدی زاده در خصوص شرایط بدنی خود عنوان داشت: خدا را شکر وضعیت جسمانی خوبی دارم. در حال حاضر تمریناتم را در منزل پیگیری می کنم. هر زمانی که باشگاه‌های ورزشی باز شد، آن وقت می‌توانیم تمرینات گروهی خودمان را آغاز کنیم.

وی در پایان تصریح کرد: ما هم مثل تمامی ورزشکاران دنیا امیدواریم دوباره به شرایط مسابقات و اردو‌ها برگردیم و این بیماری به اتمام برسد. خیلی از کاراته کا‌ها برای رفتن به روی تاتامی لحظه شماری می‌کنند.

منبع: جوان

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=591733

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.