استفاده از منشی زن برای مدیران دولتی ممنوع شد

  • کد خبر : 534609
  • ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳
استفاده از منشی زن برای مدیران دولتی ممنوع شد

در ابلاغیه‌ای جدید استفاده از منشی زن برای مدیران دولتی و هم‌چنین یکی بودن اتاق کار آقایان و بانوان در ادارات ممنوع اعلام شده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، در جدیدترین ابلاغیه یک نهاد دولتی استفاده از منشی زن برای مدیران دولتی ممنوع و مقرر شد تا اتاق‌های آقایان و بانوان نیز از یکدیگر تفکیک شود.

طبق ابلاغیه روزهای اخیر یک نهاد دولتی به مدیران زیرمجموعه خود در ستاد و ادارات استانی، تاکید شده حسب ابلاغیه های صورت گرفته از سوی نهادهای مهم کشوری در حوزه عفاف و حجاب عمل شود.

 

استخدام منشی زن برای مدیران دولتی و یکی بودن اتاق کار ممنوع!

 

در این ابلاغیه هم‌چنین آمده است که از نحوه تحقق دستورات صادر شده در این خصوص نیز بازرسی و با تخلفات احتمالی برخورد می‌شود.

این گزارش حاکی است، مخاطبان این دستور توجه داشته باشند مواردی چون تفکیک اتاق کار مردان و زنان در ادارات و استفاده نکردن از منشی خانم برای آقایان و بالعکس آن، از جمله موارد مهمی است که باید کاملا رعایت شود.

 

بیشتر بخوانید: انتقام عجیب خانم منشی از آقای رییس

 

این اتفاق در حالی رخ داده که در دی ماه سال ۹۰ نیز استانداری کرمان چنین تصمیمی را گرفت و به ادارات نیز ابلاغ کرد.

حسین شمس‌الدینی مدیر کل امور اجتماعی استانداری کرمان در همین رابطه گفته بود: منظور ما این بوده است که با بانوان شاغل همکاری بیشتری صورت گیرد و این ها مجبور نباشند تا ۱۰ شب به دور از خانه و خانواده باشند.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=534609

    مطالب مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.