ممنوعیت ورود به تفرجگاه های روستای نسوز و هفت دستگاه

  • کد خبر : 573163
  • ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱:۴۴
ممنوعیت ورود به تفرجگاه های روستای نسوز و هفت دستگاه

همزمان با روز طبیعت، مبادی ورودی روستای نسوز و هفت دستگاه مسدود شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، با هماهنگی های انجام شده از سوی دهیاری و شورای اسلامی روستای نسوز و هفت دستگاه با نیروی انتظامی، نیروهای گشت کلانتری ۱۷۳ در محل حضور یافته و مانع اتراق مسافران و اهالی در تفرجگاه‌های طبیعی روستا می‌شوند.

انسیه اسماعیلی، دهیار روستای نسوز و هفت دستگاه در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی تهران نیوز در راستای بکارگیری تدابیر لازم جهت پیشگیری از انتشار ویروس کرونا اظهار داشت: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی برای مقابله با کرونا و قطع موثر زنجیره انتقال کرونا از سوی دولت درحال اجراست به همین منظور با هدف افزایش ضریب اطمینان از کنترل شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از تجمع افراد در اماکن عمومی، از حضور و تجمع اهالی و مسافران در بوستان‌ها و تفرجگاه‌های هفت دستگاه جلوگیری به‌عمل می‌آید.

وی گفت: به‌منظور اطلاع‌رسانی به اهالی و مسافران، تبلیغات محیطی مناسب برای دعوت از مردم جهت پیوستن به پویش «در خانه می‌مانیم تا کرونا را شکست دهیم» در نقاط مختلف روستا صورت گرفته است و از تمام مردم دعوت می‌شود تا با رعایت هشدارها سهم خود را در شکست ویروس کرونا ایفا کنند.

دهیار روستای نسوز و هفت دستگاه در ادامه از زحمات و همکاری اعضای شورای اسلامی روستای نسوز و هفت دستگاه، رئیس کلانتری ۱۷۳ و اهالی روستا که به‌طور داوطلبانه در اجرای این طرح دهیاری را همراهی کردند، قدردانی کرد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=573163

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.