ممانعت یکی از مدارس پیشوا از حضور دانش آموزان در مراسم معنوی اعتکاف + تصویر

  • کد خبر : 132007
  • ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۷:۲۵
ممانعت یکی از مدارس پیشوا از حضور دانش آموزان در مراسم معنوی اعتکاف + تصویر

یکی از مدارس شهرستان پیشوا با ارسال پیامکی به اولیاء دانش آموزان با لحنی تهدید آمیز از حضور دانش آموزان در مراسم معنوی و روحانی اعتکاف ممانعت کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی تهران نیوز، به نقل از ندای پیشوا، یکی از مدارس متوسطه شهرستان پیشوا (دبیرستان شهید علی قمی) با ارسال پیامکی به اولیاء دانش آموزان با لحنی تهدید آمیز از حضور نوجوانان دانش آموز در مراسم معنوی و روحانی اعتکاف ممانعت کرد.

در این پیامک آمده است: در صورتی که فرزندتان در این مراسم شرکت نماید غیبت ایشان غیر موجه بوده و موجب کسر نمره انضباط میگردد.

 

اعتکاف

این در حالی است که در جلسه هماهنگی اعتکاف شهرستان پیشوا که با حضور نماینده اداره آموزش و پرورش شهرستان پیشوا برگزار شد و خبر آن در پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران منتشر شد، مصوب شده است که حضور دانش آموزان با دریافت معرفی نامه از مدارس و تأیید آن توسط ائمه جماعات مساجد می توانند در مراسم معنوی اعتکاف شرکت کنند.

شمس الله کارخانه رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پیشوا نیز در این خصوص در گفتگو با خبرنگار ندای پیشوا، با بیان این که حضور دانش آموزان در مراسم اعتکاف از نظر ما مشکلی ندارد تصریح کرد: منتهی حضور دانش آموزان محدود باشد و نباید به شکلی باشد که مدرسه تعطیل شود. دانش آموزان برای حضور در مراسم اعتکاف حتما باید با امور مساجد هماهنگی داشته باشند.

وی افزود: اگر ائمه جماعات مساجد تأئید کنند حضور دانش آموزان از نظر آموزش و پرورش مشکلی ندارد.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پیشوا در خصوص ارسال پیامک فوق از سوی یکی از مدارس گفت: من بعید می دانم. مدارس همکاری می کنند و دانش اموزان اعتکاف می روند.

انتهای پیام/م

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=132007

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.