مقاومت، تحقق خواسته‌های اسلامی را در پی دارد

  • کد خبر : 548137
  • ۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۹:۱۵
مقاومت، تحقق خواسته‌های اسلامی را در پی دارد

جانشین رئیس سازمان بسیج گفت: دین، مقاومت، شریعت و مردم تا وقتی در کنار یکدیگر قرار دارند و یک هدف را دنبال می‌کنند، قطعاً تحقق خواسته‌های اسلامی مردم منطقه را در به همراه خواهد داشت.

سردار محمد حسین سپهر جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شبکه خبری تهران نیوز، با بیان اینکه همواره مقاومت که نشئت‌گرفته از اصول فکری انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب است برای مقابله با قدرت‌های استکباری و اسلام آمریکایی موجب پیروزی می‌شود، اظهار کرد: دین، مقاومت، شریعت و مردم تا وقتی در کنار یکدیگر قرار دارند و یک هدف را دنبال می‌کنند، قطعاً تحقق خواسته‌های اسلامی مردم منطقه را در به همراه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: با ایستادگی مردم در چند سال گذشته در برابر ده‌ها کشور استکباری و کشورهای مرتجع منطقه همانند دوران دفاع مقدس به پیروزی رسیدیم.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: با مقاومت دشمنی که در حال فروپاشی و تسلیم شدن است، برای مذاکره با ما التماس خواهد کرد.

به گفته سردار سپهر؛ جبهه استکبار با ریزش حامیان خود روبه‌روست؛ بنابراین قدرت‌های بزرگ به این نتیجه رسیده‌اند که با زبان زور نمی‌توانند با جمهوری اسلامی سخن بگویند.

وی گفت: بحث ایستادگی و مقاومت یک راهبرد بزرگ  توحیدی و الهی برای پیروزی ما است و امیدواریم تمامی امت جهان اسلام با پیوستن به محور مقاومت، به سر منزل مقصود برسند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به مخالفت برخی گروه‌ها و جریانات مقاومت و ایستادگی تأکید کرد: این گروه‌ها واقعاً یا به راهبرد مقاومت و ایستادگی جاهلند و درک درستی از آن ندارند یا اینکه وابستگی‌های فکری به استکبار دارند.

سردار سپهر افزود: این افراد نیازمند تدّبر و تفکر هستند و فکر کنند که در این ۴۰ سال چگونه مقابل دشمن و استکبار جهانی ایستاده‌ایم؛ لذا بهتر است مبانی فکری و اعتقادی خود را اصلاح کنند.

وی گفت: بسیاری از اندیشمندان و نظریه‌پردازان بر این باورند که تهاجم و ائتلاف جهانی علیه ایران فایده ندارد و مقاومت ملت ما در برابر ائتلاف آنها کارساز بوده است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=548137

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.