معضل سرقت‌ ترانس‌ های برق رفع شده است

  • کد خبر : 504342
  • ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
معضل سرقت‌ ترانس‌ های برق رفع شده است

مدیر منطقه برق شهرگلستان گفت: معضل سرقت ترانس‌ های برق در سال جاری به طور کامل در بخش گلستان رفع شده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، علی صادقی مدیر منطقه برق شهرگلستان با اشاره به آمار سرقت تجیزات برقی در گذشته در سطح منطقه، اظهار داشت: سرقت ترانس‌‌های برق در شهر گلستان در سال جاری کاهش صد درصدی داشته است و خوشبختانه تاکنون هیچ یک از ترانس‌ های برق این منطقه به سرقت نرفته است.

 

باند بزرگ سرقت ترانس‌ های برق در گلستان متلاشی شد

وی در ادامه با ابراز امیدواری از آمار ارائه شده در طول سال جاری و نبود هیچگونه سرقت ترانس برق در شهرگلستان، تصریح کرد: بدون تردید تبادل تجربیات بین دو مجموعه برق و نیروی انتظامی در راستای پیشگیری از سرقت تجهیزات بسیار مؤثر بوده است.

صادقی باتاکید بر برخورد قانونی با سارقان تجهیزات برق در سطح منطقه، بیان داشت: در سال گذشته باند بزرگ سارقان ترانس‌های برق شهرگلستان توسط نیروی انتظامی شهرستان بهارستان شناسایی و متلاشی گردید و اعضای این باند دستگیر شدند.

وی همچنین در رابطه تاثیر برخوردهای قانونی صورت گرفته با سارقان تجهیزات برق در شهرگلستان، تشریح کرد: پس از دستگیری این باند بزرگ و همچنین راه اندازی گشت شبانه، دیگر سارقان جرأت دستبرد به ترانس‌های برق منطقه را ندارند که همین امر باعث ایجاد آمار مذکور و رفع این معضل در بخش گلستان شهرستان بهارستان شده است.

مدیر منطقه برق شهرگلستان درپایان باتوجه به دیگر مشکلات موجود به حوزه برق در شهرگلستان که نیازمند رسیدگی است، خاطرنشان کرد: سرقت سیم از شبکه‌های برق و همچنین سرقت انرژی الکتریکی با وصل برق غیرمجاز دو چالش اصلی است که امروز با آن مواجه می باشیم و رفع آن‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=504342

    برچسب ها

    مطالب مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.