معرفی سرمربی تیم ملی تا سه روز آینده

  • کد خبر : 483959
  • ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
معرفی سرمربی تیم ملی تا سه روز آینده

  به گزارش شبکه خبری تهران نیوز  و به نقل از تسنیم، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در گفت‌وگویی، درباره تعیین تکلیف سرمربی جدید تیم ملی گفت: امیدوارم سرمربی جدید تیم ملی ظرف ۲ الی۳ روز آینده به ایران آمده و معرفی شود. وی با بیان اینکه سرمربی جدید تیم ملی خارجی بوده و یکی […]

 

رییس فدراسیون فوتبال ایران

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز  و به نقل از تسنیم، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در گفت‌وگویی، درباره تعیین تکلیف سرمربی جدید تیم ملی گفت: امیدوارم سرمربی جدید تیم ملی ظرف ۲ الی۳ روز آینده به ایران آمده و معرفی شود.

وی با بیان اینکه سرمربی جدید تیم ملی خارجی بوده و یکی از مربیان مطرح دنیا است، افزود: اگر این سرمربی ظرف دو سه روز آینده معرفی شود، یک برند برای کشور شده و نشان می‌دهد که تحریم‌ها هیچ تاثیری نداشته و دنیا می خواهد با ایران مراوده داشته باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت درباره نحوه پرداخت هزینه سرمربی جدید تیم ملی فوتبال به صورت یورویی اظهار داشت: یکی از پیشنهادات فدراسیون فوتبال این بوده که تمامی حوزه‌ها آرایش دفاعی به خود بگیرند که بر این اساس به مدیران تیم‌های باشگاهی عنوان شده که بهتر است حضور بازیکنان خارجی در لیگ برتر محدود شود.

تاج با بیان اینکه تیم پیکان پیشنهاد کرده که هزینه سرمربی خارجی خود را به صورت ریالی پرداخت کند، تصریح کرد: اگر بازیکن خارجی توسط تیم‌ها خریداری می‌شود باید تراز بالاتری نسبت به بازیکنان داخلی داشته باشد تا در فوتبال کشور تأثیرگذار باشد.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=483959

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.