معرفی سخنگوی جدید کاخ سفید

  • کد خبر : 498524
  • ۰۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
معرفی سخنگوی جدید کاخ سفید

ملانیا ترامپ همسر رئیس‎جمهوری آمریکا در پیامی توئیتری از معرفی «استفانی گریسهام» (Stephanie Grisham) مشاور ارشد خود به عنوان سخنگوی جدید کاخ سفید خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، ملانیا ترامپ همسر رئیس‎جمهوری آمریکا در پیامی توئیتری از معرفی «استفانی گریسهام» (Stephanie Grisham) مشاور ارشد خود به عنوان سخنگوی جدید کاخ سفید خبر داد.

به این ترتیب، استفانی که در حال حاضر معاونت ریاست بخش ارتباطات و کارکنان بانوی اول کاخ سفید را برعهده دارد، جانشین سارا سندرز می‎شود که مدتی پیش از این سمت استعفا داد و روزهای پایانی ماموریت خود را می‎گذراند.

ملانیا می‏‌گوید کسی بهتر از استفانی را برای احراز این پست سراغ ندارد حال آنکه دونالد ترامپ هم درباره او گفته: استفانی از ابتدای کار همراه من بوده است. خیلی‎ها این شغل را می‎خواستند. پرسیدم چه‎کسی را دوست دارید و خیلی‎ها جواب دادند «استفانی». او اینجا است و همه را می‎شناسد و با رسانه‎ها هم خیلی خوب کنار می‎آید.

استفانی قرار است هفته آتی ترامپ را در سفر به ژاپن و کره جنوبی همراهی کند. او همزمان نقش مدیر ارتباطات را که از ماه میلادی مارس خالی مانده، ایفا خواهد کرد.

سارا سندرز پس از ترک کاخ سفید چه می‌کند؟

طبق اعلام منابع مطلع، سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید در یک گفتگوی خصوصی از برنامه اش برای فرمانداری ایالت آرکانزاس صحبت کرده است.

چندین ماه است که سارا سندرز نشست خبری خود را متوقف کرده و تنها در گفت وگوهای کوتاه و موردی به خبرنگاران پاسخ داده است.

کاخ سفید

ترامپ درباره او نوشت: او یک شخصیت بسیار خاص با استعداد خارق العاده بود. او کار خود را فوق العاده انجام داده است. امیدوارم او برای شرکت در رقابت‌های انتخابات فرمانداری آرکانزاس تصمیم بگیرد.

سارا هاکابی سندرز در ۱۹ ژانویه ۲۰۱۷ توسط دونالد ترامپ به عنوان معاون سخنگوی کاخ سفید منصوب شد.

آنتونی اسکاراموچی مدیر وقت ارتباطات کاخ سفید در ۲۲ ژوئیه ۲۰۱۷ اعلام کرد که سارا هاکابی سندرز به عنوان سخنگوی جدید کاخ سفید جایگزین “شأن اسپایسر” شده‌است.

از آن به بعد، سارا سندرز همواره کوشید تا در مقابل موج اتهاماتی که علیه ترامپ مطرح می‌شود به خصوص درباره تبانی انتخاباتی با روسیه و همچنین مفاسد اقتصادی و اخلاقی ترامپ، ایستادگی کند.

سارا سندرز دختر مایک هاکبی، فرماندار سابق ایالت آرکانزاس است.

بیشتر بخوانید:

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=498524

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.