رضا رجبی:

مشکلی که هنوز کادرفنی استقلال نتوانسته آن را حل کند!

  • کد خبر : 607531
  • ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰
مشکلی که هنوز کادرفنی استقلال نتوانسته آن را حل کند!
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال به خاطر خط دفاع که پاشنه آشیل تیم شده و تفکرات کادرفنی، بازی برده را با تساوی عوض کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، رضا رجبی در خصوص دیدار شهرخودرو و استقلال اظهار داشت: به نظر من مشکل اصلی استقلال در دوران بعد از کرونا، خط دفاعی این تیم است. مشکلی که هنوز کادرفنی استقلال نتوانسته آن را حل کند. حتی زمانی که استقلال در بازی‌های دوستانه قبل از برگزاری مسابقات، از تیم‌هایی، چون خوشه‌طلایی گل خورد، باز هم مشکل دفاعی داشتیم و هنوز می‌بینیم این تیم در خط دفاع مشکل دارد. بدون تردید اگر کادرفنی استقلال مشکلات خط دفاع را حل نکند، قطعا باز هم به مشکل می‌خورد.

وی ادامه داد: در بازی روز گذشته، کادرفنی استقلال در ارنج اصلی اشتباه داشت. به عنوان مثال، میلیچ در خط هافبک بازی کرد، جایی که تخصصی در آن ندارد و بازیکنی، چون فرشید باقری روی نیمکت نشسته بود. البته کادرفنی به اشتباه خود پی برد و میلیچ را به سمت چپ دفاع برد. از سوی دیگر، نباید تمام فشار بازی روی دیاباته باشد. استقلال باید از تمام مهره‌های خود استفاده کند.

پیشکسوت استقلال در خصوص اینکه حسینی روی گل‌های خورده مقصر بود، تصریح کرد: حسینی مقصر هیچ‌کدام از گل‌هایی نبود که دریافت کرد. استقلال به خاطر پاشنه آشیل خود یعنی خط دفاع و تفکرات کادرفنی بازی برده را با تساوی عوض کرد و سه امتیازی که از نان شب برای این تیم واجب‌تر بود را از دست داد.

رجبی درباره صحبت‌های مجید نامجومطلق و محمد نوری علیه پیشکسوتان عنوان کرد: نامجومطلق به طور کلی درباره پیشکسوتان حرف می‌زند و این جمع بستن اصلا خوب نیست. اگر انتقادی داریم، باید نام یک پیشکسوت خاص را بگوییم و از آن فرد انتقاد کنیم تا همه چیز برای مردم هم آشکار شود. اینکه نامجومطلق همه را با هم جمع ببندد، درست نیست. محمد نوری هم متاسفانه این روز‌ها در همه رسانه‌ها حضور دارد و در حال مصاحبه علیه استقلال است. کاش دوستان کمتر حرف بزنند و بیشتر به حمایت این تیم بپردازند.

منبع: میزان

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=607531

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.