سردار سلیمانی با شهادتش به مرگ تدریجی استکبار سرعت بخشید

  • کد خبر : 557084
  • ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
سردار سلیمانی با شهادتش به مرگ تدریجی استکبار سرعت بخشید

نماینده‌ ولی فقیه در سپاه گفت: سردار سلیمانی کاری کرد که تا قیامت همه مدیون او باشند و شهادتش مرگ تدریجی استکبار را سرعت بخشید تا آمریکا بفهمد که شهادت او از خود او خطرناک‌تر است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حجت الاسلام حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش سراسری فرماندهان سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به جایگاه رفیع شهید قاسم سلیمانی که نتیجه‌ی خالصانه وی بود، تصریح کرد: سردار سلیمانی هم زندگی و هم شهادت پر برکتی داشت. این شهید با اکتسابش کاری کرد که تا قیامت همه مدیون او باشند و شهادتش مرگ تدریجی استکبار را سرعت ببخشد تا آمریکا بفهمد که شهادت او از خود او خطرناک‌تر است. درون مایه‌ اثربخشی سردار سلیمانی اخلاص در عملش بود که مورد هدایت خاص و راهبری الهی قرار گرفت.

حجت الاسلام حاجی صادقی عنوان کرد: با اخلاص، انسان به جایی می‌رسد که خداوند مدیریت اعضا و جوارح انسان را به دست می‌گیرد و فتنه‌ها نمی‌توانند او را بلرزانند. اگر اعتماد به خدا و اخلاص در عمل انسان جاری شود دیگر شیاطین انس و جن نمی‌توانند در آدم اثر بگذارند.

وی با بیان اینکه ما فرماندهان برای انجام مأموریت و وظیفه‌ خود به اخلاص نیاز داریم، افزود: امروز معنویت شرط انجام مأموریت است لذا شما فرماندهان وقتی را برای دریافت فیض از مبدا فیض کنار بگذارید و بر اساس سفارش رهبری ساعاتی از شب را به عبادت بپردازید. اخلاص را باید از خدا بخواهیم و همه روزی خواهیم مُرد اما عمل با اخلاص همراه انسان می‌ماند؛ نکند درگیر عمل شوید که از روح عمل بازبمانیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه تصریح کرد: مطالبه رهبری ارتقای بسیج است زیرا بسیج رمز و مایه‌ی ماندگاری انقلاب است. یکی از برجسته‌ترین عامل بقای انقلاب بسیج است که عظیم‌ترین یادگار امام (ره) است. رهبری در مورد بسیج می‌فرمایند که بسیج مبدل تهدیدات به فرصت و خنثی کننده توطئه‌ها است لذا خدمت گزاری در بسیج هیچ معادلی ندارد و مجاهدت و تلاش در اینجا بی مانند است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=557084

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.