مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست در بهارستان ساخته می شود

  • کد خبر : 504099
  • ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست در بهارستان ساخته می شود

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: با همکاری خیرین و مجموعه مدیریت شهری صالحیه، مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست در بهارستان ساخته می شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به اهمیت توجه و رسیدگی به کودکان ‌بی‌سرپرست، اظهار داشت: همزمان با هفته بهزیستی، احداث یک مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست در بهارستان آغاز خواهد شد.

وی در ادامه با تشریح جزئیات احداث پروژه مذکور در شهرستان بهارستان، تبیین کرد: این مرکز شبه خانواده در زمینی بالغ بر ۴۰۰ مترمربع کلنگ‌زنی و احداث خواهد شد تا کودکان بی‌سرپرست بهارستانی محلی برای زندگی و پیشرفت داشته باشند.

خانجانی در رابطه با همکاری‌های صورت گرفته در جهت فراهم کردن شرایط و ساخت این مرکز، اذعان داشت: زمین این مرکز را شهرداری شهرصالحیه واگداز کرده است و ساخت پروژه مذکور نیز توسط یک خیر در شهرستان بهارستان انجام خواهد شد.

وی درپایان باتاکید بر اینکه واگذاری و ساخت این مرکز از مصوبات جلسه رفع موانع و مشکلات حوزه‌های درمان، اشتغال و آموزش شهرستان بود، خاطرنشان کرد: احداث مرکز مذکور تنها یکی از مصوبات نشست مذکور بود و تصمیمات موثر دیگری در این خصوص گرفته شده است.

درپایان لازم به ذکر است که مطمئناً احداث مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست در شهرستان بهارستان باتوجه به تعداد کودکانی که در خیابان‌های شهرها به دستفروشی و گدایی مشغول می باشند جزو الزامات می باشد، چراکه با ساماندهی این کودکان می توان از سواستفاده افراد سودجو و متکدی از آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=504099

    برچسب ها

    مطالب مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.