مرد معتاد خانه مادر خود را در بهارستان به آتش کشید

  • کد خبر : 552354
  • ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵
مرد معتاد خانه مادر خود را در بهارستان به آتش کشید

یک مرد معتاد به مواد مخدر شیشه، خانه مادر پیر خود را در شهرستان بهارستان به آتش کشید و این منزل مسکونی تقریباً به طور کامل در آتش سوخت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، یک مرد میانسال بهارستانی به جهت تامین هزینه اعتیاد خود، خانه مادر پیرش را در فرصتی مناسب که مادرش در خانه نبود به آتش کشید.

بنابر این گزارش، به دنبال اعلام یک فقره حریق در نسیم شهر، عوامل سازمان آتش‌نشانی این شهر به سرعت به محل حادثه اعزام و پس از اطفای حریق مشخص گردید که این آتش‌سوزی کاملاً به شکل عمدی بوده است.

گفتنی است که آنگونه که اهالی محل و برخی از مأموران سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر ادعا کرده‌اند این مرد میانسال که مواد مخدر شیشه مصرف می کند، زمانی که با مقاومت مادر پیرش برای تامین هزینه اعتیادش روبه‌رو می شود از روی اعصبانیت تمامی وسایل خانه را یکجا طعمه حریق می کند.

همچنین بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر این منزل مسکونی در جریان آتش سوزی عمدی صورت گرفته در حدود ۹۰ درصد دچار سوختگی شده است یعنی تقریباً تمام قسمت‌های منزل این مادر پیر توسط پسرش که مبتلا به اعتیاد می باشد، سوزانده شده است‌.

درپایان لازم به ذکر است که بدون تردید مقوله اعتیاد به ویژه اعتیاد به مواد مخدر صنعتی و شیمیایی نظیر شیشه و دیگر مواد توهم‌زا جزو جدی‌ترین آسیب‌های اجتماعی شهرستان بهارستان به شمار می رود که باعث بروز مشکلاتی نظیر مشکل مذکور می گردد و همیشه در کمین قشر جوان به ویژه افراد دارای مشکلات روحی، اقتصادی و خانوادگی می باشد که این امر نیازمند رسیدگی و اقدامات کارشناسانه مسئولین بهارستانی می باشد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=552354

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.