مردم سکاندار اصلی حماسه پیاده‌روی جاماندگان اربعین تهران هستند

  • کد خبر : 533824
  • ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۸
مردم سکاندار اصلی حماسه پیاده‌روی جاماندگان اربعین تهران هستند

فرماندار ویژه شهرستان ری مردم را سکاندار اصلی حماسه پیاده‌روی بزرگ جاماندگان اربعین حسینی در تهران دانست و گفت: مسئولان وظیفه دارند با کمک‌هایشان به شکوه هر ساله این جماعت اضافه کنند.

احمد اسماعیلی‌راد فرماندار ویژه شهرستان ری در حاشیه شرکت در پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی پس از بازدید از غرفه ستاد خبری و کمیته اطلاع‌رسانی جاماندگان اربعین حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز، حضور چشمگیر مردم را زایدالوصف دانست و اظهار داشت: ما جزو جاماندگانی هستیم که توفیق حضور در پیاده‌روی چندین میلیونی اربعین در کربلای معلی از ما سلب شد اما این توفیق را داریم تا درخدمت زوار حضرت عبدالعظیم(ع) باشیم.

وی بر همین اساس ادامه داد: شکوه جمعیت به قدری زیاد است که آدم احساس لذت می‌کند و من بر خود واجب می‌دانم که از مردم عزیز به دلیل خلق این حماسه بزرگ تشکر کنم.

معاون استاندار تهران در ارتباط با برنامه‌های تدارک دیده شده توسط فرمانداری ویژه شهرستان ری تصریح کرد: حضور فوق‌العاده این سیل خروشان جمعیت را پیش‌بینی می‌کردیم و الحق این پیش‌بینی درست هم از آب درآمد‌. به همین دلیل در تمام زمینه‌ها از جمله امنیتی، پشتیبانی و بهداشتی برنامه‌ریزی کردیم.

اسماعیلی‌راد در ادامه یادآور شد: این را باید بگویم که سکاندار اصلی این حماسه مردم هستند و ما باید کمک کنیم تا این راهپیمایی هر ساله باشکوه‌تر برگزار شود و اثرات سیاسی و اجتماعی و فرهنگی خود را بر مردم و شهر داشته باشد.

وی در بخش پایانی اظهاراتش در ارتباط با تهدیدهای پوچ دشمنان در چند روز گذشته بیان داشت: آسیب‌های اجتماعی در تمام نقاط دنیا وجود دارد و البته مقدار کم آن در تمام شهرهای دنیا طبیعی است‌.

فرماندار ویژه ری در تکمیل اظهاراتش حضور پرشور مردم را نشانه تعهد مردم به نظام، انقلاب و اهل بیت (ع) دانست و خاطرنشان کرد: شهرستان ری در سال‌های آینده پایتخت کتاب کشور خواهد بود و اکنون نیز در رتبه نخست پرداخت عوارض خدمات شهری قرار دارد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=533824

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.