مراسم راهپیمایی اربعین حسینی (ع) برگزار می شود؟

  • کد خبر : 599519
  • ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۷
مراسم راهپیمایی اربعین حسینی (ع) برگزار می شود؟

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، اینکه مراسم راهپیمایی اربعین حسینی با وجود شیوع کرونا برگزار می شود یا خبر بستگی به نظر تصمیم ستاد مرکزی اربعین و ستاد کل نیروهای مسلح دارد.  سردار ” حسین اشتری” در پنجمین جلسه قرارگاه اربعین حسینی (ع) در سال ۹۹ با بیان اینکه  برقراری و تامین امنیت زائران […]

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، اینکه مراسم راهپیمایی اربعین حسینی با وجود شیوع کرونا برگزار می شود یا خبر بستگی به نظر تصمیم ستاد مرکزی اربعین و ستاد کل نیروهای مسلح دارد.

 سردار ” حسین اشتری” در پنجمین جلسه قرارگاه اربعین حسینی (ع) در سال ۹۹ با بیان اینکه  برقراری و تامین امنیت زائران و همچنین تسهیل در ارائه خدمات رسانی به آن ها از اولویت های ناجاست، گفت: امسال به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور شرایط متفاوت تر از سال های قبل است و برای گذر از این شرایط باید تمام دستگاه های مربوطه پای کار باشند.

وی با تاکید بر اینکه برگزاری مراسم اربعین حسینی (ع) منوط به تصمیم ستاد مرکزی اربعین و ستاد کل نیروهای مسلح (قرارگاه امام رضا (ع)) است، ادامه داد: این در حالی است که نیروی انتظامی با توجه به کسب تجربیات مطلوب طی سال های گذشته در برگزاری مراسم عظیم اربعین حسینی (ع)، امسال نیز آماده تر از قبل پذیرای زائران خواهد بود.

 

شروط  برگزاری مراسم راهپیمایی اربعین 

 

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه باید تمامی زیرساخت ها برای خدمت رسانی مطلوب فراهم باشد، تصریح کرد: قطعا در این راستا دستورالعمل هایی ابلاغ می شود که بایستی مبنای کار تمامی فرماندهان انتظامی استان های مربوطه و معاونان قرار بگیرد؛ لازم است که با سازمان ها و نهادهای دیگر نیز جلساتی برگزار و تمام نیازمندی ها مطرح و مطالبات نیز برای رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت درخواست شود.

این مقام ارشد انتظامی همچنین گفت: با توجه به ارائه دستورالعمل ها و به کارگیری تمام توان و امکانات موجود، باید امنیت در مرزهای ۴ استان خوزستان، ایلام، کرمانشاه و سیستان و بلوچستان برای تردد زائران نیز به طور کامل برقرار باشد.

سردار اشتری تاکید کرد: مسؤولیت معاونت بهداد ناجا در شرایط حساس کنونی (شیوع ویروس کرونا) بیشتر از قبل خواهد بود چرا که باید بیش از هر زمان دیگری آماده ارائه خدمات رسانی مطلوب (برقراری درمانگاه ها و آموزش های بهداشتی) به زائران باشد.

منبع: فارس

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=599519

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.