مذاکرات موشکی به معنای تسلیم در برابر غرب است

  • کد خبر : 505124
  • ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
مذاکرات موشکی به معنای تسلیم در برابر غرب است

نائب رئیس خانه احزاب کشور در نشست فعالان سیاسی فیروزکوه گفت: مذاکرات موشکی در برهه زمانی کنونی به معنای تسلیم در برابر غربی‌ها است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حشمتیان نائب رئیس خانه احزاب کشور در نشست هم اندیشی فعالان سیاسی در شهرستان فیروزکوه با اشاره بع مذاکرات موشکی و فشارهای غربی‌ها اظهار داشت: رئیس جمهور آمریکا و ابر قدرت‌ها این موضوع را باید بدانند که ما همان ملتی هستیم که نترس به دل دشمن زدیم.

این فعال سیاسی ادامه داد: در آن دورانی که اصلاح طلب، اصول گرا، مستقل، اعتدال و … از این جریانات نبود همه به دستور امام جلو می‌رفتیم، ابتدای انقلاب اسلامی فقط اصول گرایی شکل داشت و حزب جمهوری اسلامی در سطح کشور فعالیت می کردند و پس از آن جامعه روحانیت مبارز جریان اصول گرایی در سطح کشور شکل گرفت.

وی افزود: در این موقعیت زمانی و مکانی که اَبَر قدرت‌ها غلبه دارند ما اتحاد و وحدت و همدلی را از احزاب شروع کنیم و احزاب باید با یکدیگر متحد شوند، بنده به عنوان یک سرباز مقام معظم رهبری و ولی امر مسلمین می‌گویم اگر ما متحد شویم دیگر آمریکا و اروپا کسی نیستند.

این فعال سیاسی بیان داشت: به خواست خداوند تا انقلاب مهدی(عج) این اتحاد تداوم خواهد یافت. کشورهایی که مانند لیبی در برابر اَبَر قدرت‌ها تسلیم شدند پایان خوبی نداشتند. هم‌چنین سوریه نیز مقاومت کرد و با لطف خدا و حمایت ایران اسلامی یکپارچه ماند.

حشمتیان در ادامه خاطر نشان کرد: همه کشورها مشکل دارند، آیا ما باید همه چیز را به گردن دولت بیندازیم و بگوییم مدیریت دولت ضعیف است! زمانی که جمعیت زیاد شد به خوراک، پوشاک، رفاه و خیلی از امکانات بیشتری نیاز داریم.

وی در ادامه یادآور شد: ما نمی‌گوییم مدیریت در کشور ما قوی می‌باشد و به همین دلیل است که چهل سال با این وضعیت ساختیم و با وجود تحریم‌ها روی پای خود ایستادیم. اَبَر قدرت‌ها به دنبال این هستند که بحث موشکی را از ما بگیرند، سپاه، نیروی انتظامی و ارتش را ضعیف کنند و همچنین رئیس جمهور و دولت را هم ضعیف کنند؛ آن وقت چه چیزی خواهیم داشت؟!

این مقام مسئول تصریح کرد: مگر می شود در مملکتی که بنیانگذار آن امام خمینی(ره) بوده است که فرمودند:”در دهان آمریکا می کوبیم” اکنون ما عقب‌نشینی کنیم؟! دولت باید کار سیاسی خود را انجام دهد، سیاست خارجی ما باید تقویت شود زیرا اگر تقویت نشوند هرج و مرج به وجود می‌آید.

حشمتیان با اشاره به محدودیت هایی که دولت آمریکا برای سپاه در کشور ما به وجود آورده است گفت: در این زمینه ما باید اقدام کنیم، حتی خبرنگاران ما که برای تهیه خبر زحمت می کشند در آمریکا با مشکل تهیه غذا و پوشاک مواجه شده اند، ما در جایی که حقمان محفوظ بماند هستیم و خواهیم بود و دولت ما هم حمایت می کند زیرا رهبرمان از دولت حمایت می کند اما در جایی که بدانیم می خواهند بحث موشکی ما را دنبال کنند هیچ مذاکره ای وجود ندارد، اگر بحث موشکی را از ما بگیرند ما باید مانند خیلی از کشور ها تسلیم شویم.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=505124

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.