عشق به مدیر کاروان زیارتی کار دست زن متاهل داد

  • کد خبر : 535104
  • ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
عشق به مدیر کاروان زیارتی کار دست زن متاهل داد

زن شوهردار که پس از یک سفر عاشق مدیر کاروان زیارتی شد، در مواقعی که همسرش نبود دست به اقدامات شیطانی با این مرد شیطان صفت می‌زد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مردی به دادگاه مراجعه کرد و از روابط غیراخلاقی همسرش به مدیر کاروان زیارتی شکایت کرد.

مدام دست‌هایش را به هم‌ می‌فشرد و از شرمندگی سرش را پایین انداخته بود. با راهنمایی گروه حفاظتی دادسرا به اتاق قاضی مقنی‌باشی یکی از دادیاران دادسرای ویژه رسیدگی به جرائم فضای مجازی هدایت شد.

مرد جوان پس از مواجهه با این مقام قضایی از فردی که در شبکه اجتماعی تلگرام با همسر وی رابطه برقرار کرده است شکایت کرد. شاکی پرونده که نمی‌خواست خانواده‌اش از این موضوع با خبر شوند به قاضی گفت چنانچه آن‌ها بویی ببرند دیگر نمی‌توانم سرم را در خانواده بالا بگیرم.

 

همه چیز از یک سفر شروع شد

این مرد ٣٨ ساله بیان داشت: همه چیز از دوسال پیش شروع شد. آن زمان با همسرم عازم یک سفر زیارتی شدیم. مدیر کاروان ما مردی جوان بود که در ابتدای سفر می‌گفت مسافران اگر مشکلی داشتند به او بگویند.

این شاکی افزود: در طول سفر هم زیاد طرف خانم‌ها می‌رفت و با این ادعا که همه مسافران خانم کاروانش مثل خواهر او هستند خودش را به آن‌ها نزدیک می‌کرد. از سفر برگشتیم و از این ماجرا چند ماهی گذشت که متوجه رفتار مشکوک همسرم شدم.

 

بیشتر بخوانید: رابطه نامشروع ۳۰ افسر پلیس با دختر همکارشان

 

وی در تکمیل اظهاراتش عنوان کرد: مثل سابق برای پسرمان وقت نمی‌گذاشت و به نظافت خانه هم نمی‌رسید. من هر روز برای کار باید به نیشابور می‌رفتم و وقتی به خانه بر‌می‌گشتم همسرم را مشاهده می‌کردم که بر روی مبل دراز کشیده و با تلفن همراهش کلنجار می‌رود.»

 

ورود به تلگرام و آگاهی از نیت شوم مدیر کاروان زیارتی

شاکی ادامه داد: وقتی به سمت او می‌رفتم با رفتاری که انگار نمی‌خواهد متوجه کارش شوم من را از خود دور می‌کرد. خوشبختانه سیم کارتی که بر روی تلفن همراهش نصب بود را خودم خریده بودم برای همین با شماره او وارد تلگرام شدم و به پیام‌هایش دسترسی پیدا کردم.

این مرد ۳۸ ساله از خیانت همسرش پرده برداشت و گفت: در بررسی فهرست مخاطبین همسرم متوجه شماره‌ای شدم که تقریبا هر روز با او گفت‌و‌گو داشته است. در صفحه گفت‌و‌گویشان تعداد زیادی عکس‌های غیر‌اخلاقی همسرم و آن فرد به چشم می‌خورد. دنیا بر روی سرم خراب شد.

 

بیشتر بخوانید: ماجرای فرزند نامشروع یک فوتبالیست

 

وی اضافه کرد: از عکس‌های آن فرد متوجه شدم که او همان مدیر کاروان زیارتی است. چند روز پیش فهمیدم وقتی من برای کار به نیشابور می‌روم آن مرد شیطان‌صفت به خانه‌ام می‌آید. همسرم با این کارش زندگی مشترک ١٣ساله‌مان را به تباهی کشاند و علاوه‌بر‌این زندگی پسر خردسالم را نابود کرد.

شاکی در پایان یادآور شد: می‌خواهم او را طلاق بدهم و تصمیم دارم از این مرد شیطان‌صفت نیز شکایت کنم تا قانون او را به‌سزای عملش برساند.

با توجه به حساسیت ماجرا مستندات و ادله دیجیتالی موجود ضمیمه شکایت مرد جوان شد و پرونده برای ادامه تحقیقات در اختیار دادگاه کیفری یک قرار گرفت. همچنین شاکی برای معرفی شد. تقاضای طلاق همسرش نیز به دادگاه خانواده معرفی شد

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=535104

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.