مدیرکل بنیاد شهید استان تهران با خانواده‌ شهدای فیروزکوه دیدار کرد

  • کد خبر : 544732
  • ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
مدیرکل بنیاد شهید استان تهران با خانواده‌ شهدای فیروزکوه دیدار کرد

مدیر کل بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران؛ طی سفر به شهرستان فیروزکوه با خانواده معظم شهید ابوالفضل دریاباری و جانباز گرانقدر کریم کریمی دیدار نمود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران به اتفاق هیئت همراه با حضور در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه به دیدار خانواده شهید معظم ابوالفضل دریاباری و جانباز گرانقدر کریم کریمی دیدار کرد.

مرتضوی در حاشیه این سفر در جمع خبرنگاران با تاکید بر اهمیت خدمت به خانواده‌های شاهد و ایثارگر اظهار داشت: در خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران همه ما در یک صف ایستاده‌ایم و خادم خانواده‌های شاهد و ایثارگر هستیم و هیچ کوتاهی از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران در این زمینه قابل توجیه نیست.

وی گفت: وقتی تلاش همکاران و رضایت خانواده‌ها را می‌بینیم بسیار خوشحال شده و خداوند را شاکریم.

بنیادشهید فیروزکوه

این مقام مسئول عنوان کرد: بنیاد شهید فیروزکوه یک قطب فعال و موفق در شهرستانهای استان تهران است.

وی بیان داشت: دیدار خانواده‌های شاهد و ایثارگر شیرینی و برکت سفر ما بوده و سبب می‌شود که با نیروی مضاعف و بیش از پیش برای خدمت به خانواده‌های شاهد و ایثارگر تلاش کنیم.

گفتنی است؛ در این بازدید غلامرضا نیکدل ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه گزارشی از عملکرد این اداره و فعالیت‌های انجام شده ارائه کرد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=544732

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.