مدافع سابق پرسپولیس در راه بازگشت به خانه

  • کد خبر : 535175
  • 23 اکتبر 2019 - 16:17
مدافع سابق پرسپولیس در راه بازگشت به خانه

با گذشت ۷ هفته از مسابقات لیگ برتر ظاهراً کالدرون از جناح راست دفاعی خود راضی نیست و دنبال جذب مدافع جدید است که در این میان نام‌های آشنایی هم به گوش می‌رسد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، هنوز خاطرات سانترهای تند و تیز رامین و فرارهای انفجاری صادق محرمی در ذهن هواداران پرسپولیس ورق می‌خورد و آنها روزهایی را به خاطر دارند که سمت راست این تیم با حضور مدافعانی این چنینی حسابی به کابوس تیم‌های رقیب تبدیل شده بود. پرسپولیس طی دو فصل گذشته از مهدی شیری، سیامک نعمتی و حسین ماهینی در جناح راست خودش استفاده کرد و می‌کند اما قدرت سمت راست پرسپولیس هرگز به مانند زمان حضور رامین رضاییان و حتی صادق محرمی نبود و آن‌طور که مشخص است گابریل کالدرون از عملکرد آن‌ها راضی نیست و خبر بازگشت یکی از این دو مدافع سابق پرسپولیس به گوش می‌رسد.

البته حساب سیامک از بقیه بازیکنان جداست، چون پست اصلی نعمتی وینگر است اما با تمام این اوصاف کالدرون نیاز به جذب یک مدافع راست را حس کرده و از مسئولان باشگاه پرسپولیس خواسته به فکر خرید یک دفاع راست مطمئن باشند.

مدافع سابق پرسپولیس

با توجه به تعریف‌های کالدرون از رضاییان و عملکرد خوب رامین در این فصل از چند روز پیش زمزمه‌های جذب رامین رضاییان مدافع ملی‌پوش الشحانیه قطر در نیم‌فصل از اطراف باشگاه پرسپولیس به گوش رسید با این حال انصاری‌فرد مدیرعامل سرخپوشان به دلیل برهم نخوردن تمرکز بازیکنان تیمش و البته پر بودن لیست بزرگسالان باشگاه خرید بازیکن جدید بزرگسال را تکذیب کرد. البته کالدرون به انصاری‌فرد گفته هر طور شده در نیم‌فصل لیست را خالی کنند، چون پرسپولیس نیاز به چند تغییر دارد.

یقیناً خود رامین رضاییان نیز علاقه زیادی دارد تا لباس تیم محبوبش را دوباره بر تن کند و خاطرات تلخ زمان اخراجش از پرسپولیس را در ذهن هواداران پاک کند، ولی مشکل اصلی رضاییان برای آمدن به پرسپولیس قرارداد یک میلیون دلاری‌اش با باشگاه قطری است. باتوجه به اینکه رامین تا پایان فصل با الشحانیه قرارداد دارد و یکی از ستاره‌های تیمش در این فصل بوده، بعید است به این راحتی اجازه خروج پیدا کند.

از همین رو و با توجه به قرارداد یک میلیون دلاری رامین و همچنین عملکرد نه چندان خوب صادق محرمی در تیم لوکوموتیو زاگرب این شایعه به وجود آمده که پرسپولیسی‌ها به دنبال برگرداندن محرمی هستند. صادق که با باشگاه دیناموزاگرب قرارداد دارد، به صورت قرضی در لوکوموتیو توپ می‌زند که این قرارداد در پایان نیم‌فصل به پایان می‌رسد. از همین رو جذب محرمی آسان‌تر از خریدن رضاییان است. به هر حال حضور هر یک از این ستاره‌ها شور و شوق جدیدی را به سمت راست پرسپولیس می‌بخشد و می‌تواند فوتبال این تیم را زیباتر کند، اتفاقی که هواداران پرسپولیس چند وقتی هست که از آن محروم شدند.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=535175

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.