مدافع حرم بهارستانی هدف حمله اراذل و اوباش قرار گرفت

  • کد خبر : 506458
  • ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
مدافع حرم بهارستانی هدف حمله اراذل و اوباش قرار گرفت

تعدادی از اراذل و اوباش با حضور در محل زندگی مدافع حرم بهارستانی که ساکن شهر گلستان بوده، با سلاح سرد به وی حمله کردند و سپس متواری شده اند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، صبح امروز تعداد ده نفر از ارازل اوباش با حضور در کوچه محل زندگی مدافع حرم بهارستانی که ساکن شهر گلستان بوده به این مدافع حرم حمله‌ور و سپس از محل حادثه متواری شدند.

گفتنی است که این افراد با زدن درب منزل مدافع حرم بهارستانی، او را از منزل بیرون کشیده و زمانی که وی از منزل خارج می شود با قمه، چاقو و دیگر سلاح‌های سرد به وی حمله‌ور می شوند و جراحات شدیدی به این مدافع حرم وارد می کنند.

مدافع حرم ساکن شهرستان بهارستان درحال حاضر در یکی از بیمارستان‌های شهر تهران بستری می باشد و باتوجه به جراحات شدید وارد شده به دست وی، به زودی تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت تا روند درمانی به شکل مناسبی طی سود.

همچنین نیروی انتظامی شهرستان بهارستان بلافاصله بعد از این اتفاق وارد عمل شده است و قریب به پنج نفر لز ضاریان را شناسایی کرده است و تمامی ده ضارب تحت تعقیب نیروی انتظامی شهرستان قرار گرفته‌اند که باتوجه به سابقه شناسایی و دستگیری اینگونه افراد توسط پلیس بهارستان، به نظر دستگیری این افراد زمان زیادی نخواهد برد.

در پایان لازم به ذکر است که چنین عملی از سوی این افراد بدون تردید از سوی تمامی مردم‌شهرستان بهارستان محکوم می شود، چراکه مدافعان حرم برای حفاظت از مردم و کشور خود جان خود را بر کف دست گذاشته و بدون هیچ چشم داشتی در مقابل تروریست‌ها ایستادگی کرده‌اند و در مقابل این اراذل و اوباش به یکی از همین افراد هجوم می آورد و وی را دچار آسیب‌های شدید می کنند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=506458

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.