نظری: مقابل استقلال برنده میدان می‌شویم

  • کد خبر : 540118
  • ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
نظری: مقابل استقلال برنده میدان می‌شویم

محمدمهدی نظری مهاجم نساجی قائمشهر تأکید کرد در بازی برابر استقلال باید از جو ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر به‌نحو احسن استفاده کنند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، محمدمهدی نظری مهاجم نساجی قائمشهر تأکید کرد در بازی برابر استقلال باید از جو ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر به‌نحو احسن استفاده کنند. نظری که در هفته یازدهم باید مقابل تیم سابقش به میدان برود، درباره عملکرد نساجی در ۱۰ بازی گذشته می‌گوید: «عملکرد ما خوب بوده و بازی‌های خوبی را هم به نمایش گذاشتیم. در برخی بازی‌ها بدشانس بودیم که مساوی کردیم یا باختیم ولی تیم ما از لحاظ فنی مشکل خاصی ندارد. اکثر تیم‌ها برابر ما تدافعی بازی می‌کنند که باید بیشتر تمرین کنیم تا برابر این تیم‌ها هم با مشکل مواجه نشویم.»

 

محمدمهدی نظری

محمدمهدی نظری

 

مهاجم نساجی در ارتباط با برخی مشکلات نساجی و اینکه رضا مهاجری چندبار اقدام به استعفا کرده، توضیح می‌دهد: «مهاجری سرمربی تیم است و طبیعتاً مسئول موارد فنی و نتیجه‌گیری تیم. این مربی به مهره‌هایش نیاز دارد ولی این فرصت فراهم نشد تا مهاجری تمامی بازیکنانش را در اختیار داشته باشد. قرار شد با این شرایط ادامه دهیم تا در آینده مشکلات حل شود و تمام نفرات را در اختیار داشته باشیم.»

محمدمهدی نظری درباره تقابل با استقلال در هفته یازدهم لیگ برتر که روز ۴ آذر برگزار می‌شود، می‌گوید: «استقلال تیم خوبی است که در این هفته‌ها شرایط ایده‌آلی پیدا کرده ولی ما میزبان هستیم و باید از جو ورزشگاه وطنی قائمشهر استفاده کنیم. هر دو تیم روی زمین فوتبال بازی می‌کنند و قطعاً این بازی زیبا خواهد شد. در نهایت امیدوارم ما برنده از زمین بیرون بیاییم.»

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=540118

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.