دستیار کالدرون بود، طلب ۱۳۰ میلیون تومانی از سرخ ها دارد

  • کد خبر : 588655
  • ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۵
دستیار کالدرون بود، طلب ۱۳۰ میلیون تومانی از سرخ ها دارد

محسن سیدی، مربی دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس تهران که قرارداد ۴۰۰ میلیون تومانی با سرخ ها داشت در مدت حضورش ۹۲ میلیون گرفت و می توانست با شکایت، دیگر مطالباتش را بگیرد، اما توافق کرد که فقط ۱۳۰ میلیون را دریافت کند که هنوز این پول را نگرفته‌ است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، به نقل از جوان ، محسن سیدی ، مربی دروازه‌بان های سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران که در زمان سرمربیگری گابریل کالدرون آرژانتینی در این تیم حضور داشت، پس از حضور یحیی گل محمدی در راس کادرفنی این تیم به دلیل انتخاب داود فنایی برای پست مربی دروازه بان ها از صدرنشین لیگ جدا شد.

محسن سیدی به دنبال جدایی از پرسپولیس برای اینکه با سرخ پوشان وارد بحث شکایت نشود تصمیم گرفت مطالبات خود را تا پایان اسفند به صورت روزانه دریافت کند، اما این امر محقق نشد. او که قرارداد ۴۰۰ میلیون تومانی با سرخ ها داشت در مدت حضورش ۹۲ میلیون گرفت و می توانست با شکایت، دیگر مطالباتش را بگیرد، اما توافق کرد که فقط ۱۳۰ میلیون را دریافت کند که هنوز این پول را نگرفته‌ است.

سیدی در زمان حضور کالدرون با اصرار علیرضا بیرانوند و نظر مثبت سرمربی سابق پرسپولیس به جمع مربیان این تیم پیوست اما در نهایت با وجود سابقه همکاری اش با یحیی گل محمدی در تیم نفت تهران شرایط حضور در جمع دستیاران او را به دست نیاورد.

سیدی به جز نفت تهران، به عنوان مربی دروازه بان ها در سپیدرود نیز فعالیت داشته است.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=588655

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.