محدودیت های ترافیکی پایان هفته

  • کد خبر : 616907
  • ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۹:۳۹
محدودیت های ترافیکی پایان هفته
مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای کشور محدودیت‌های ترافیکی چهارشنبه ۹ مهر ماه تا شنبه ۱۲ مهر ماه را اعلام کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای کشور محدودیت های ترافیکی آخر هفته را اعلام کرد.

براساس اعلام مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای کشور محدودیت‌های ترافیکی چهارشنبه ۹ مهر ماه تا شنبه ۱۲ مهر ماه به شرح زیر است:

۱. موتورسیکلت:

تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۷/۰۹ تا ساعت ۶ روز شنبه مورخ ۹۹/۰۷/۱۲ از محور‌های کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

تبصره- تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

۲. سواری:

محدودیت های ترافیکی در محور کندوان:

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۷/۱۱ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲۰ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۷/۱۱ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

محور هراز:

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۷/۱۱ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲۰ تا ۲۴ همان روز، از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.

تبصره- اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها کان لم یکن تلقی می‌شود.

۳. نقلیه سنگین (به استثنای حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی):

۳.۱- محور کندوان:

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

۳.۲- محور هراز:

الف- تردد تمامی تریلر‌ها کماکان ممنوع است.

ب- تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۷/۰۹ و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه مورخ‌های ۹۹/۰۷/۱۰ و ۹۹/۰۷/۱۱ از محور هراز ممنوع است.

منبع:

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=616907

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.