محدودسازی تردد شرق تهران در روز طبیعت

  • کد خبر : 572986
  • ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۶
محدودسازی تردد شرق تهران در روز طبیعت

جانشین فرمانده انتظامی شرق استان تهران از ممنوعیت تردد به پارک‌ها، بوستان‌ها، حاشیه شهرها، تفرجگاه‌ها، مراکز تفریحی و … در روز طبیعت خبر داد.

هادی ثمره ، جانشین فرمانده انتظامی شرق استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز اظهار داشت: در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و به‌منظور کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در روز سیزدهم فروردین (روز طبیعت) ممنوعیت ورود به پارکها و اماکن تفریحی، گردشگری در تمام شهرستان‌های شرق استان تهران (ورامین، پاکدشت، قرچک، پیشوا، پردیس، دماوند و فیروزکوه) اجرا و با رانندگان متخلف برابر قانون رفتار می‌شود.

وی با اشاره به محدودیت تردد برای خودروهای غیربومی و غیر ساکن در کلیه محورها و معابر شهری و روستایی گفت: رانندگان خودروهایی که از این قانون سرپیچی کنند، ضمن اعمال قانون به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان، خودروی آنان نیز به مدت یک ماه به پارکینگ منتقل می‌شود.

جانشین فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران عنوان کرد: از تمام مردم تقاضا می‌شود تا در روز طبیعت امنیت و سلامت خانواده خود را در اولویت قرار داده و با ماندن در خانه و عدم حضور در مناطق تفریحی و گردشگری، با نیروهای پلیس همکاری کرده تا به لطف و عنایت خداوند هر چه زودتر این ویروس منحوس ریشه کن شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=572986

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.