مجلس شورای اسلامی ، مجلس مردم است نه مجلس ثروت و قدرت

  • کد خبر : 544736
  • ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۰
مجلس شورای اسلامی ، مجلس مردم است نه مجلس ثروت و قدرت

یک کارسناس مسائل سیاسی گفت: مجلس شورای اسلامی مجلس مردم است نه مجلس ثروت و قدرت. نامزدهایی که هزینه های صدها میلیونی می کنند تا به مردم خدمت کنند این حقه و فریب است.

علی اکبر اسفندیار ، کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌گو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز در ارتباط با آغاز ثبت‌نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروز کشور تشنه تفکر و مدیریت جهادی و انقلابی است، در ۴۰ سال اخیر گروه‌ها و جریان‌های مختلفی برای خدمت به مردم وارد صحنه شدند و در جهت پیشرفت و آبادانی کشور تلاش کرده‌اند.

وی گفت: مردم در تمام عرصه‌های انقلاب نقش مهم و بسزایی داشتند و ثمره انتخاب خود را دیدند، امروز زمان آزمون و خطا نیست که مردم بخواهند به مدیران دیروز و فرصت سوز با هر گرایش سیاسی مهلتی دوباره دهند.

بیشتر بخوانید:

مردم در گام دوم انقلاب با نگاه تحلیلی مسائل را رصد می‌کنند

اسفندیار گفت: در گام دوم انقلاب مردم با نگاهی تحلیل گرایانه، تمامی مسایل را رصد می کنند و اگر نامزد انتخاباتی به دنبال کسب قدرت باشند رسوا می شود.

این استاد دانشگاه بیان کرد: شرکت در انتخابات یک تکلیف و وظیفه شرعی است؛ اما ادای تکلیف الهی به هر نحو ممکن و با هر کیفیت مراتب گوناگونی دارد، مردم وظیفه دارند به ملاک های دینی، شرعی و انقلابی نگاه کنند نه طایفه ای.

وی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی مجلس مردم است نه مجلس ثروت و قدرت. نامزدهایی که هزینه های صدها میلیونی می کنند تا به مردم خدمت کنند این حقه و فریب است.

وی افزود: تجربه چهل ساله انقلاب نشان داد که جناح زدگی، افراد را از آرمانهای نظام و انقلاب دور می کند. تنها راه خدمت و حمایت از مردم و انقلاب، اطاعت پذیری از ولایت فقیه است.

اسفندیار عنوان کرد: سرویس های اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی در انتخابات آتی به دنبال مهره هایی با ماسک های انقلابی هستند که هوشیاری بیشتر مردم را می طلبد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردان و زنان مومن و انقلابی ایران اسلامی ثابت کردند که تنها راه عبور از مشکلات داخلی اتکا به دانش بومی است و هیچ وقت مشکلات در خارج مرزها حل نخواهد شد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=544736

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.