انتخابات میدان جنگ امروز است / مجلس آینده بیشتر پایبند به آرمان‌های نظام باشد

  • کد خبر : 545439
  • ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹
انتخابات میدان جنگ امروز است / مجلس آینده بیشتر پایبند به آرمان‌های نظام باشد

امام جمعه پیشوا گفت: با ورود به گام دوم انقلاب وظیفه مردم نسبت به دوره‌های قبل حساس‌تر شده و باید کسانی را به خانه ملت بفرستند که در این دوره به آرمان‌های نظام پای‌بندی بیشتر داشته باشد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، فرزان جنیدی رئیس و رضا کاری جعفری معاون شورای نگهبان شهرستان پیشوا با حضور در دفتر امام جمعه با حجت‌الاسلام والمسلمین روح الله باقری دیدار و در مورد مسائل مربوط به انتخابات آینده گفت‌وگو کردند.

حجت‌الاسلام باقری در این جلسه ضمن قدردانی از مسئولیت‌پذیری شورای نگهبان به حساسیت کاری آنها اشاره و اظهار کرد: این نهاد انقلابی در میدان‌های فراوان و مختلفی پای‌بندی خود به انقلاب را بارها ثابت کرده است و امیدواریم در انتخابات همچون گذشته با اقتدار عمل کند.

امام جمعه پیشوا تصریح کرد: با ورود به گام دوم انقلاب وظیفه مردم در این دوره حساس‌تر از دوره‌های قبل شده است و باید افرادی را به خانه ملت بفرستند که نسبت به آرمان‌های نظام اسلامی پای‌بندی بیشتری داشته باشند نه همچون مجلس فعلی که نارضایتی عمومی فراوانی را با خود دارد.

وی افزود: مجلس خانه ملت است و با وجود دشمنان و فتنه انگیزیهای آنها مردم برای رسیدن به آرمانهای نظام و خواسته های خود با قدرت بیشتر و مصمم تر از گذشته پای صندوقها حاضر شده و آینده را به دست خود رقم بزنند تا دشمنان بدانند که این ملت همان ملت ۴۰ سال پیش است و نمی‌تواند برای آنها تصمیم بگیرند.

حجت‌الاسلام باقری افزود: انتخابات میدان جنگ امروز است که دشمنان و بیگانگان که از اول با آرمانهای نظام اسلامی مشکل داشتند و ملت ایران را اسیر خود میدانستند امروز تنها چشم به این میدان دوخته و منتظرند تا نتیجه فتنه انگیزی ها و نقشه های خود را ببینند غافل از اینکه ملت ما ملتیست که هنوز با اعتقادات و بصیرت انقلابی و محکمتر از همیشه نسلی جدید و انقلابی پرورش داده و هنوز راه خود را با دستان خود رقم میزند و به پشتوانه ولایت فقیه هیچگاه میدان را خالی نکرده و امروز هم میدان جنگ را خالی نخواهد گذاشت.

انتهای پیام/*

 

 

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=545439

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.