مجتمع فرهنگی و هنری اورین پیشرفت خوبی داشته است

  • کد خبر : 550247
  • ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
مجتمع فرهنگی و هنری اورین پیشرفت خوبی داشته است

دهیار روستای اورین گفت: بدون شک احداث مجموعه فرهنگی در روستای اورین و حضور اصحاب فرهنگ و هنر باعث اعتلای فرهنگ عمومی منطقه می‌شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان با دهیار اورین در راستای ایجاد تعامل در حوزه‌های فرهنگی و هنری در محل دهیاری اورین دیدار کرد.

این نشست مشترک در جهت ایجاد تعامل فرهنگی و هنری در مجتمع فرهنگی و هنری در دست احداث اورین که ساخت آن در پنج طبقه به همت دهیاری اورین آغاز شده است، برگزار گردید.

یوسف‌زاده دهیار روستای اورین در این دیدار با ارائه توضیحات کامل از روند ساخت و احداث مرکز فوق، بیان داشت: بدون تردید با احداث مجموعه فرهنگی مذکور در روستای اورین و حضور اصحاب فرهنگ و هنر شاهد اعتلای فرهنگ عمومی منطقه خواهیم بود.

بنابر این گزارش، به گفته دهیار روستای اورین و باتوجه به روند پیشرفت پروژه، این مجتمع در هفته دولت سال ۱۳۹۹ به بهره‌برداری خواهد رسید.

همچنین آبکار در این نشست مشترک خود قول مساعد در راستای اجرای پروژه مذکور داد و گفت: در صورت آمادگی بهره برداری مجتمع فوق الذکر، انجمن‌ها و موسسات فرهنگی و هنری به جهت ارائه خدمات بهتر در حوزه‌های مختلف فرهنگی و هنری در آنجا مستقر خواهند شد.

وی درپایان با ابراز خرسندی از این رویداد بزرگ فرهنگی در شهرستان بهارستان، خاطرنشان کرد: با همکاری دهیاری اورین اشتغالزایی نیز به برکت وجود این مجتمع فرهنگی و هنری در این روستا ایجاد خواهد شد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=550247

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.