مبلغان دینی شهرری مروجان فرهنگ کتابخوانی می‌شوند

  • کد خبر : 534852
  • ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۱
مبلغان دینی شهرری مروجان فرهنگ کتابخوانی می‌شوند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری در راستای توسعه فعالیت‌های کتابخوانی، تفاهم‌نامه امضاء کردند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، سید حسن صفوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر امروز با حجت‌الاسلام علی کنگرلو رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری در راستای توسعه فعالیت‌های کتابخوانی، تفاهم‌نامه امضاء کردند.

تفاهم نامه مروجان فرهنگ کتابخوانی در راستای اجرای طرح «پایتخت کتاب ایران» منعقد شده و قرار است نمایشگاه های کتاب، برنامه های کتابخوانی در هیئات مذهبی، ترویج فرهنگ کتابخوانی در خطابه‌ها و تبلیغات محیطی و تبلیغات در فضای مجازی انجام شود.

بیشتر بخوانید:

شرح وظایف مروجان فرهنگ کتابخوانی

سید حسن صفوی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری در این نشست گفت: شهرستان ری در حوزه کتاب و کتابخوانی دارای موقعیت خوبی در کشور است و با وجود بزرگانی در تاریخ فرهنگ این سرزمین کهن، می توان عنوان «پایتخت کتاب ایران» در سال ۱۳۹۹ به شهرستان ری تعلق بگیرد.

علی کنگرلو، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری نیز در سخنانی با اشاره به حضور اقشار مختلف مردم در مساجد، هیئات و تکایا اظهار داشت: در واقع حضور مردم در این تجمعات، فرصت خوبی را برای ترویج فرهنگ که در واقع ترویج معروف است، فراهم کرده است.

وی ایجاد کتابخانه و کتاب فروشی با موضوع دین ویژه کودکان و نوجوان را از برنامه‌های در دست اقدام برشمرد و افزود: تا هفته های اینده این کتابخانه و کتابفروشی در محل اداره تبلیغات اسلامی شهرری ایجاد و تمام اقشار مختلف مردم می‌توانند از خدمات این واحد فرهنگی استفاده کنند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=534852

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.