بازیکن استقلال:

ما نمی‌گوییم لیگ تعطیل شود و تنها خواسته ما این است که به بازیکنان آسیبی نرسد

  • کد خبر : 589899
  • 30 می 2020 - 20:44
ما نمی‌گوییم لیگ تعطیل شود و تنها خواسته ما این است که به بازیکنان آسیبی نرسد

آرش رضاوندگفت:در این دو ماه که تعطیل بودیم طبق برنامه بدنساز عمل می کردیم و شرایط بدنی خوبی داریم و از لحاظ بدنی به بازی ها خواهیم رسید .

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، به نقل از جوان ، آرش رضاوند بازیکن تیم فوتبال استقلال در حاشیه تمرین امروز این تیم اظهار داشت: خدا را شکر شرایط خوب است و تمرینات خوبی را در دو نوبت صبح و عصر پشت سر می گذاریم و امیدوارم با شروع لیگ نتایج خوبی را بدست آوریم.

او ادامه داد: ما نمی گوییم لیگ تعطیل شود و تنها خواسته ما این است که شرایطی فراهم شود تا بازیکنان آسیب نبینند، چون خطرناک است و اگر بازیکنی کرونا بگیرد زندگی ورزشی او به خطر می افتد و حرف ما این است و اگر همچون اروپا شرایط داشتیم بهتر بود چرا که در ایران نکات بهداشتی کمتر رعایت می شود.

رضاوند درباره تعطیلی چند ماهه گفت: در این دو ماه که تعطیل بودیم طبق برنامه بدنساز عمل می کردیم و شرایط بدنی خوبی داریم و از لحاظ بدنی به بازی ها خواهیم رسید .

او افزود: دو بازی آخر شرایط خوب و امتیازمان نسبت به تیم های دیگر کم‌ بود و باید بگویم در دو بازی آخر به خاطر شرایط کرونا، کمی تمرین های ما تحت تاثیر قرار گرفت، اما برای ادامه لیگ و جمع آوری امتیازات کاری به تیم های دیگر نداریم و بازی هایمان را انجام می دهیم.

منبع:

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=589899

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.