ماجرای گم شدن دختر ۱۴ ساله گنبدی در تهران + عکس

  • کد خبر : 504950
  • ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
ماجرای گم شدن دختر ۱۴ ساله گنبدی در تهران + عکس

دختر ۱۴ ساله گنبدی یک هفته قبل خانه خود را به همراه دوستش برای رفتن به کتابخانه ترک کرده بود و ناگهان و به صورت مرموزی ناپدید شده بود.

دختر ۱۴ ساله گنبدی یک هفته قبل خانه خود را به همراه دوستش برای رفتن به کتابخانه ترک کرده بود و ناگهان و به صورت مرموزی ناپدید شده بود.

گم شدن مرموز دختر ۱۴ ساله گنبدی

ساعت ۶ عصر چهارشنبه ۱۹ تیر امسال دختری به نام نرگس حیدرزاده که در آستانه ۱۴ سالگی قرار دارد، خانه پدری اش در گنبد را ترک کرد تا با دوستش به نام فاطمه به کتابخانه بروند. این دو دختر آخرین بار در خانه پدری نرگس دیده شدند و بعد از آن به طرز مرموزی ناپدید شدند و هیچ اثری از آنان به دست نیامد.

گم شدن مرموز دختر 14 ساله گنبدی

خانواده های نرگس و فاطمه که می دیدند غیبت دختران شان طولانی شده است با گوشی همراه فاطمه تماس گرفتند اما خاموش بود . گزارش به پلیس خانواده دو دختر گمشده به جست و جو در شهر پرداختند اما هیچ ردپایی به دست نیاوردند و وقتی نیمه شب شد با نگرانی خود را به کلانتری ۱۲ گنبد کاووس رساندند و گم شدن مرموز دختران شان را گزارش دادند.

در پایتخت تجسس های پلیسی برای رسیدن به ردپایی از نرگس و فاطمه در شهر گنبد به بن بست خورد تا این که سرنخی از آنان در تهران به دست آمد.

تماس مرد افغان

مادر نرگس در این خصوص گفت: دو روز نگران دختران مان بودیم. پلیس گنبد به ما اطمینان داد که آن ها ربوده شده اند. عصر جمعه ۲۱ تیر کارگری افغان در تماس با ماموران کلانتری شهرک غرب تهران ، اطلاعاتی مبنی بر مشاهده شدن دو دختر نوجوان در کارگاهی واقع در شهرک غرب داد.

بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: ماموران کلانتری سریع خودشان را به کارگاه رسانده بودند اما متاسفانه خبری از این دو دختر نبود. مرد افغانی هم که اتهامات چندانی علیه او نبود نیز فعلا تحت نظر است. خیلی زود مشخص شد آن دو دختر نوجوان همان نرگس و فاطمه هستند که با رسیدن پلیس به کارگاه پا به فرار گذاشته اند

تجسس در تهران

مادر نرگس که از نگرانی صدایش می لرزید، گفت:با توجه به این که دختر من و دوستش در تهران دیده شده بودند با دستور قاضی گنبدی پرونده در اختیار ماموران اداره ۱۱ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است اما هنوز هیچ سرنخ دیگری به دست نیامده و نگران دخترانمان هستیم.

منبع: روزنامه خراسان

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=504950

    مطالب مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.