ماجرای ناراحتی سرمربی استقلال چه بود؟

  • کد خبر : 615618
  • ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۱
ماجرای ناراحتی سرمربی استقلال چه بود؟
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: آنالیز خوبی از الاهلی داریم و با احترام به حریف، فردا محکوم به برد هستیم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، ماجرای ناراحتی سرمربی استقلال چه بود؟ مجید نامجومطلق در نشست خبری پیش از دیدار با الاهلی عربستان اظهار داشت: در ابتدا باید اعتراض کنم که من و همراهانم یک ساعت برای رسیدن به محل کنفرانس در راه بودیم به خاطر اینکه راننده مسیر را بلد نبود و از این بابت بسیار عصبانی هستم.

وی افزود:فردا بازی سرنوشت سازی داریم و فقط دنبال گرفتن امتیاز هستیم. آنالیز خوبی از الاهلی داریم و با احترام به حریف، فردا محکوم به برد هستیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال یادآور شد:همانطور که بعد از بازی قبلی عرض کردم، تیم ما از شرایط بازی دور بود و به خاطر همین، بازیکنان ما نیمه اول خوبی نداشتند ولی نیمه دوم شرایط عوض شد و می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم. از بازی گذشته درس می‌گیریم و به امید خدا تلاش خواهیم کرد که بازی فردا را برنده باشیم.

وی در خصوص اینکه بازیکنانش چقدر برای مسابقه فردا آماده هستند گفت:در واقع ما به تیم مقابل و انگیزه‌های آن‌ها کاری نداریم و انگیزه بازیکنان خودمان مهم است و با انگیزه وارد مسابقه خواهیم شد و برای هدف‌مان خواهیم جنگید.

نامجو مطلق در پایان این نشست خبری گفت: این اتفاقی که برای ما امروز افتاد و یک ساعت در راه بودیم، امیدوارم آخرین اتفاق باشه و تکرار نشود، ما فردا بازی مهمی داریم و نیاز به تمرکز داریم.

منبع: فارس

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=615618

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.