ماجرای دختر آبی یا کاسبی سیاسی !

  • کد خبر : 524701
  • ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۷
ماجرای دختر آبی یا کاسبی سیاسی !

فعال رسانه ای گفت: یکسری به اسم کاسب سیاسی دروغی در رسانه‌ها منتشر می‌کنند و یک نماینده مجلس دروغی را مطرح می‌کند، این‌ها می‌خواهند از این آب گل آلود برای انتخابات ماهی بگیرند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ امیر ابراهیم رسولی ، فعال رسانه‌ای در برنامه «انعکاس» رادیو گفت‌وگو که به موضوع جریان‌های رسانه‌ای پشت پرده دختر آبی و اخبار جعلی اختصاص داشت، گفت: سه دسته در این خصوص وجود دارند، یک دسته غافلان هستند که مخاطب جزو این دسته است و دو دسته دیگر بر این گروه تأثیر می‌گذارند که مغرضین و کاسبان سیاسی هستند.

وی گفت: سایتی که منصوب به دو جریان قدرت است در این دروغ پردازی وارد می‌شود و نقش ایفا می‌کند و در کنار آن برخی افراد هم که جایگاه دارند در این فضا دروغ می‌گویند و به راحتی به فاصله چند ساعت می‌خواهند اشتباهشان را اصلاح کنند در حالی که شاید دیگر مخاطب آن زمان نباشد که بشنود.

 

جزئیات کاسبی سیاسی

این فعال رسانه‌ای با بیان این‌که امروز ۶٠٠ نفر از فعالان رسانه علیه این سایت به رئیس دستگاه قضا نامه نوشتند و خواستار برخورد با آن هستند، گفت: سایت خبرآنلاین که در پشت صحنه آن فردی که به  رئیس جمهور نزدیک است و از طرفی به  رئیس مجلس هم گرایش دارد در این سایت مؤثرند یک دروغ را منتشر کرده حال مخاطب چه گناهی کرده است؟

رسولی در ارتباط با تأثیر سواد رسانه‌ای در این جریانات گفت: یک سری به اسم کاسب سیاسی دروغی را منتشر می‌کنند و یک نماینده مجلس دروغی را مطرح میکند حالا هرچقدر هم از سواد رسانه‌ای بگوییم مردم می‌گویند نماینده مجلس گفته است پس حرف چه کسی را باید باور کرد؟ از این رو سواد رسانه مرحله بعدی است.

وی در عین حال رسانه‌های بیگانه را که با نظام و مردم مشکل دارند جزو مغرضین دانست و تصریح کرد: اما کسی که در داخل به این دروغ پرداخته کاسب سیاسی است و می خواهد از این آب گل آلود برای انتخابات ۴ ماه بعد ماهی بگیرد و ما در یک جایی باید تکلیفمان را با آن@ها مشخص کنیم.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=524701

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.