ماجرای ثروتمند شدن گربه بد اخلاق

  • کد خبر : 539724
  • 12 نوامبر 2019 - 11:49
ماجرای ثروتمند شدن گربه بد اخلاق

یک دادگاه فدرال در کالیفرنیا به گربه بد اخلاق که به دلیل قیافه اخمویش در شبکه های اجتماعی معروف شده ۷۱۰ هزار دلار (۵۰۰ هزار پوند) پرداخت کرده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، ثروتمند شدن گربه  بداخلاق سبب خیر شد؛یک دادگاه فدرال در کالیفرنیا به گربه ای که به دلیل قیافه اخمویش در شبکه های اجتماعی معروف شده ۷۱۰ هزار دلار (۵۰۰ هزار پوند) پرداخت کرده است. دادگاه این حکم را پس از رسیدگی به پرونده کپی رایتی که این گربه در آن دخیل بوده، صادر کرد.

گربه بد اخلاق

این دادگاه فدرال در کالیفرنیا به گربه ای که به دلیل قیافه اخمویش در شبکه های اجتماعی معروف شده ۷۱۰ هزار دلار (۵۰۰ هزار پوند) پرداخت کرده است. دادگاه این حکم را پس از رسیدگی به پرونده کپی رایتی که این گربه در آن دخیل بوده، صادر کرد.

ثروتمند شدن گربه

ثروتمند شدن گربه

 

شرکت موسوم به “گربه اخمو” از صاحبان کمپانی تولید قهوه گرنید در آمریکا به دلیل سوء استفاده از توافقی که مربوط به استفاده از عکس های این گربه بود، شکایت کرد.
براساس این توافق کمپانی گرنید تنها حق استفاده از عکس این گربه را برای فروش نوشیدنی به اسم “گرامپوچینو” داشته، اما این کمپانی سایر محصولات از جمله تی شرت و نوعی قهوه را هم تحت نام این گربه فروخته بود.

اسم واقعی این گربه تاردار سوس است. انتشار عکس هایی از این گربه در سال ۲۰۱۲ در اینترنت به دلیل قیافه اخمو و بداخلاقش با واکنش های زیادی همراه شد.

بیشتر بخوانید:

 

ازدواج دختران با درخت در هند

ماجرای عاشقی عجیب پسر جوان

 

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=539724

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.