لیست اموال اکبر طبری

  • کد خبر : 614065
  • ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
لیست اموال اکبر طبری

پس از صدور حکم ۳۱ سال زندان برای اکبر طبری لیست اموال ضبط شده اکبر طبری نیز اعلام شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، لیست اموال ضبط شده اکبر طبری منتشر شد.

۳دستگاه آپارتمان در برج روما

یک واحد مسکونی در پاسداران به مساحت ۶۳۱ متر

۵ قطعه زمین در بابلسر

یک قطعه ۱۶۷۵ متری در لواسان

یک واحد اداری در برج سانا

زمین ۳۰۰ متری در خیابان کریمخان

طبقه ۵ و ۶ در مجتمع کریمخان

هزار میلیارد ریال در حق دولت

حدود ۱۷۹ میلیارد ریال وجوه نقدی بابت ارتشا

اسماعیلی از صدور رای پرونده اکبر طبری و دیگر متهمان خبر داد و گفت: رای هنوز غیرقطعی و قابل فرجام خواهی در دیوان عالی کشور است.

۳۱ سال زندان برای طبری / یک هزار میلیارد ریال جریمه در حکم طبری

غلامحسین اسماعیلی از صدور رای پرونده اکبر طبری و دیگر متهمان خبر داد و گفت: بعد از برگزاری جلسات متعدد دادگاه کیفری یک استان تهران و استماع مدافعات متهمان و وکلای آن‌ها نهایتا دادگاه رای خود را در مورد پرونده اتهامی اکبر طبری صادر کرده است.

وی با بیان اینکه رای هنوز غیرقطعی و قابل فرجام خواهی در دیوان عالی کشور است، ادامه داد: بعد از تصمیم گیری دیوان عالی کشور توضیحات بیشتری را ارائه خواهم کرد ولی از آنجاییکه برابر ضوابط و مقررات قانونی در فرآیند رسیدگی به پرونده، مجوزهای قانونی برای انتشار جزییات جلسه دادگاه و موارد اتهامی اعلام شده بود مجاز هستیم که محکومیت صادره از ناحیه دادگاه را نیز اعلام نماییم.

سخنگوی قوه قضاییه ادامه داد: اکبر طبری در این پرونده ۱۰ عنوان اتهامی داشت که در ۸ مورد دادگاه وی را مجرم شناخت، در دو مورد اتهامی دادگاه وی را مجرم ندانست.

طبری به ۳۱ سال زندان محکوم شد

اسماعیلی افزود: اکبر طبری بابت تشکیل شبکه چند نفره ارتشاء با وصف سردستگی و اخذ رشوه‌های متعدد به ۳۱ سال حبس تعزیری و ضبط اموال ناشی از ارتشاء و انفصال دائم از خدمات دولتی و بیش از ۴۳۰ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شده است.

سخنگوی قوه قضاییه یادآور شد: در عنوان اتهامی تحت عنوان پولشویی اکبر طبری به ۱۲ سال و نیم حبس تعزیری و قریب به ۶۰۰ میلیارد ریال جزای نقدی و ضبط اموال موضوع پولشویی محکوم شده است.

وی افزود: در مجموع طبری به هزار میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شده است و علاوه بر آن به حدود ۱۷۹ میلیارد ریال جزای ضبط وجوه نقدی که بابت ارتشا اخذ کرده است محکوم شده است.

منبع: رکنا

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=614065

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.