انتقاد پیشکسوت استقلال از لگد زدن تبریزی به کلمن آب

  • کد خبر : 531116
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
انتقاد پیشکسوت استقلال از لگد زدن تبریزی به کلمن آب

پیشکسوت استقلال از لگد زدن تبریزی به کلمن آب انتقاد کرد و گفت: پیراهن استقلال بر تن برخی از بازیکنان این تیم گشاد است و نمی‌دانند که در چه تیمی هستند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، لگد زدن تبریزی به کلمن آب با واکنش‌های فراوانی از طرف پیشکسوتان استقلال همراه شد. هر چند که تبریزی اعلام کرد که اقدامش به خاطر شعار هواداران بوده و ربطی به تعویض نداشته است اما باز هم مورد هجوم انتقادات قرار گرفت.

مهدی پاشازاده خود نیز یکی از این منتقدین است. او در این باره گفت: من وقتی دیدم در بازی استقلال و ذوب‌آهن، مرتضی تبریزی پس از تعویض به کلمن آب کنار نیمکت لگد می‌زند تأسف می‌خورم. ناراحت می‌شوم که یکی نیست به او بفهماند پیراهن شماره ۱۱ را پوشیده که زمانی تکنیکی‌ترین بازیکن استقلال و شاید ایران، مرحوم رضا احدی می‌پوشید. هافبکی که این آقایان بند کفش آن خدابیامرز هم نمی‌شود.

 

پیراهن استقلال بر تن برخی از بازیکنان گشاد است

این پیکشسوت استقلال در ادامه اظهاراتش عنوان کرد: من به عنوان کسی که سال‌ها بازیکن و سپس کاپیتان استقلال بودم و با افتخار پیراهن این تیم را پوشیدم می‌گویم برخی کار‌ها جالب نیست. پیراهن استقلال به تن بعضی از بازیکنان گشاد است.

 

بیشتر بخوانید: تبریزی گران ترین بازیکن استقلال می شود

 

وی با بیان اینکه سایر پیشکسوتان هم از این اقدام تبریزی ناراحت شدند، افزود: تنها من ناراحت نشدم. بعد از بازی با ذوب‌آهن وقتی با همبازیان قدیمی‌ام صحبت می‌کردم آن‌ها هم ابراز ناراحتی می‌کردند که چرا یکی نیست با این بازیکن برخورد کند.

 

لگد زدن تبریزی به کلمن آب

پاشازاده در واکنش به اظهارات تبریزی که گفته بود لگد زدن به کلمن به خاطر شعار هواداران بوده عنوان کرد: به هر دلیلی باشد توجیه ندارد. استقلال با بقیه تیم‌ها فرق می‌کند. اینجا اسمش استقلال است پرافتخارترین تیم ایران در آسیا که بازیکنان بزرگی پیراهن آن را پوشیده‌اند. بزرگانی که برخی بازیکنان امروز انگشت کوچک آن‌ها هم نمی‌شوند.

 

حمله تند پاشازاده به لگد زدن تبریزی به کلمن آب

کاپیتان اسبق استقلال ادامه داد: یکی باید این مسائل را به بازیکنان امروزی یادآوری کند. من با شخص مرتضی تبریزی مشکلی ندارم، اما می‌خواهم بپرسم او کیست که چنین رفتاری بروز می‌دهد؟ او باید قدر این پیراهن و هوادارانش را بیشتر بداند. حرف من این است.

 

وی در پایان با تاکید بر اینکه استقلال خیلی چیز‌ها کم دارد، خاطرنشان کرد: بازیکنانی در این تیم فعلی هستند که تصور می‌کنند به تیم محلی آمده‌اند و اصلاً نمی‌دانند استقلال کجاست؟! البته به این بچه‌ها نمی‌توان خرده گرفت. این‌ها که زوری نیامده‌اند. آن‌ها را خواسته‌اند و قرارداد بسته‌اند ولی باید بدانند اینجا استقلال است.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=531116

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.