لغو برجام در روحیه ملت ایران تأثیرگذار نیست

  • کد خبر : 371847
  • ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۹:۵۸
لغو برجام در روحیه ملت ایران تأثیرگذار نیست

فرماندار شهرستان قرچک گفت: رئیس‌جمهور آمریکا باید بداند که با پاره‌کردن برجام و لغو آن به‌هیچ‌ عنوان نمی‌تواند در روحیه دولت و ملت ایران اسلامی تأثیر بگذارد و این کار ترامپ از سوی دولت‌مردان بی‌جواب نخواهد ماند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ مسعود مرسل‌پور ، فرماندار قرچک پیش از ظهر امروز در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و شورای مشورتی ایثارگران این شهرستان اظهار داشت: بحث مهمی که در این روزها عنوان‌ شده است، شیطنت‌های رژیم غاصب صهیونیستی است، قطعاً این شیطنت‌ها با چراغ سبز آمریکا و سعودی‌هاست، با‌توجه به پولی که ترامپ به‌عنوان باج‌خواهی از این کشورها گرفته است در بحث برجام این کشورها دخالت می‌کند.

وی گفت: رئیس‌جمهور آمریکا باید بداند که با پاره‌کردن برجام و لغو آن به‌هیچ‌عنوان نمی‌تواند در روحیه دولت و ملت ایران اسلامی تأثیر بگذارد و این کار ترامپ از سوی دولت‌مردان بی‌جواب نخواهد ماند.

فرماندار قرچک تصریح کرد: بررسی و حل مشکلات ایثارگران باید در اولویت کاری شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان باشد تا بتوانیم به آنها مثل سایر طبقات اجتماعی خدمت کنیم و هم بتوانیم از خدمات معنوی و انقلابی ایثارگران برای پیشبرد و اهداف نظام و اسلام کمک بگیریم.

وی ضمن تکریم ایثارگران و لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان خاطرنشان کرد: در اجرای برنامه‌های شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیش از آنکه به‌سمت‌ و سوی کمیت در برنامه‌ها برویم، بهتر است به‌سمت کیفیت و اثربخشی برنامه‌ها و اهداف برویم.

مرسلپور خطاب به مسؤولین دستگاه‌های دولتی شهرستان تأکید کرد: رسیدگی به مشکلات خانواده شهدا، جانبازان، و آزادگان و رفع آن‌ها در دستور کار دستگاه‌ها قرار گیرد و دستگاه‌ها موظف هستند به مشکلات آنها رسیدگی کنند.

وی با بیان اینکه باید بین مردم و مسؤولان وحدت باشد، اذعان کرد: رضایت‌مندی مردم باید برای مسؤولان مهم باشد، ایثارگران بودند که در هشت سال دفاع مقدس خالصانه جنگیدند و جان خود را نثار این مرز و بوم کردند، بنابراین رضایتمندی مردم و ایثارگران باید حتماً در دستور کار مسؤولان قرار گیرد.

فرماندار قرچک تأکید کرد: اعضای شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و شورای مشورتی ایثارگران، امسال برای مسائل مربوط به ایثارگران باید برنامه و راهبرد داشته باشند، راهبردی که برنامه‌هایی را در این خصوص تعیین کنند و تا پایان سال چه خدماتی و چه اقداماتی می‌شود به ایثارگران داد.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری، نام‌گذاری میدان‌ها و معابر را با نام شهدای شهرستان و با نظارت بنیاد شهید و امور ایثارگران هر‌چه زودتر به اتمام برساند.

رئیس شورای مشورتی ایثارگران شهرستان قرچک بیان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کمیته‌ای با‌حضور اعضای شورای فرهنگ ایثار و شهادت تشکیل دهد تا پیش‌نویس برنامه‌هایی را برای طول سال خانواده ایثارگران تدوین کنند.

وی تصریح کرد: مراسم سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با مشارکت همه دستگاه‌ها و با سخنرانی یکی از سرداران دفاع مقدس با هماهنگی اعضای شورای مشورتی ایثارگران و سپاه پاسداران صورت گیرد.

مرسل‌پور در پایان خاطرنشان کرد: در طول سال و به‌مناسبت عملیات مختلف جنگ تحمیلی مراسم شبی با شهدا توسط امور مساجد، اداره اوقاف و امور خیریه و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در سطح امامزادگان و مساجد سطح شهرستان با خاطره‌گویی رزمندگان، جانبازان و آزادگان دفاع مقدس انجام شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=371847

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.