فرماندار قرچک تاکید کرد:

لزوم سرعت بخشیدن به احداث تصفیه‌خانه فاضلاب قرچک

  • کد خبر : 619611
  • ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۴
لزوم سرعت بخشیدن به احداث تصفیه‌خانه فاضلاب قرچک
فرماندار قرچک در جلسه بررسی مشکلات گفت:فاضلاب سرازیر شده از سمت تهران و ری به سمت دشت ورامین، سلامت آب و خاک این منطقه را به مخاطره انداخته به همین دلیل ضرورت دارد با تخصیص اعتبارات، احداث تصفیه‌خانه فاضلاب سرعت گیرد.

بهمن خطیبی، فرماندار شهرستان قرچک در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز اظهار کرد: همه مسئولان باید کمک کنند پیشرفت روزافزون شهرک صنعتی قرچک حفظ شده و مشکلات سرمایه‌گذاری در آن به حداقل برسد.

وی گفت: قرچک نیازمند افزایش سرانه‌های بهداشتی و درمانی است، اقدامات خوبی برای بهبود خدمات‌رسانی در بیمارستان شهید ستاری در حال انجام بوده اما تخت‌های بیمارستانی باید افزایش یابد.

فرماندار شهرستان قرچک عنوان کرد: ۱۳ پروژه در حوزه آموزشی، کشاورزی و صنعتی با اعتبار بیش از ۱۲۲ میلیارد تومان امروز با حضور استاندار تهران در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: ۱۱ واحد تولیدی در شهرک صنعتی قرچک به‌طور همزمان با اعتباری بالغ بر ۱۱۳ میلیارد تومان و اشتغال مستقیم برای ۲۴۱ نفر به بهره‌برداری می‌رسد.

خطیبی با وجود کم بودن مدارس تصریح کرد :مدرسه ۱۵ کلاسه شهرک گلها نیز با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی بیان داشت: همچنین کلنگ ساخت مرکز آجیل و خشکبار ایران با ۱۲۰ واحد صنفی در زیربنای ۹ هزار و ۵۰۰ مترمربع و اشتغال برای ۲ هزار نفر به زمین زده می‌شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=619611

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.