لزوم دقت شورای شهر گلستان به تصمیماتش / شهردار باید به مشکلات شهر اشراف داشته باشد

  • کد خبر : 544882
  • ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
لزوم دقت شورای شهر گلستان به تصمیماتش / شهردار باید به مشکلات شهر اشراف داشته باشد

امام جمعه بخش گلستان گفت: اعضای شورای شهر گلستان باید فردی را برای شهرداری انتخاب کنند که به مشکلات شهر اشراف داشته باشند نه این‌که مدیران پروازی را انتخاب کنند.

حجت‌الاسلام محمود نورپور ، امام جمعه بخش گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز با انتقاد از تصمیم اخیر شورای اسلامی شهر گلستان اظهار داشت: مگر قحط الرجال است که مسئولیت‌های کلیدی را به مدیران پروازی می‌دهیم.

وی با تاکید بر اهمیت رسیدگی به وضعیت مدیریتی شهر گلستان گفت: در حال حاضر بی‌ثباتی مدیریتی در گلستان سبب بروز مشکلاتی شده است که ضرر این مشکلات دامن‌گیر شهر و مردم می‌شود.

بیشتر بخوانید:

شورای شهر گلستان منطقی‌تر عمل کند

حجت الاسلام والمسلمین نوروپور با بیان این‌که شورای اسلامی شهرگلستان باید منطقی‌تر عمل کند، گفت: متاسفانه تغییرات پی‌درپی مدیریت‌ها و عدم تصمیم‌گیری درست و غیرکارشناسی شورای اسلامی شهر مسائل و مشکلات این شهر را بیشتر کرده است.

وی همچنین به توانمندی جوانان و مدیران شهری این منطقه اشاره کرد و اظهار داشت: مدیران بسیار خوبی در سطح منطقه وجود دارند اما آقایان به جای استفاده از ظرفیت نیروهای بومی به مدیران پروازی روی آورده‌اند.

امام جمعه شهرگلستان تصمیمات نادرست شورای اسلامی شهر در طول یک سال گذشته را نقد کرد و تبین کرد: باید فرماندار و استاندار تهران به این مسئله مهم ورود پیدا کنند چراکه مردم به این افراد اعتماد کردند و نباید اینگونه نسبت به آرای مردم پشت کنند.

وی درپایان باتوجه به اهمیت انتخاب فرد مناسب برای مدیریت شهرگلستان، افزود: اعضای شورای اسلامی شهر باید فردی را به عنوان شهردار انتخاب کنند که مدیر باشد و به مسائل و مشکلات شهر اشرافیت کامل داشته باشد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=544882

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.