حجت الاسلام عبدالهی تاکید کرد:

لزوم تشکیل کانون فعالان فرهنگی در فضای مجازی

  • کد خبر : 623085
  • ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
لزوم تشکیل کانون فعالان فرهنگی در فضای مجازی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس گفت: برگزاری نشست مشترک بین فعالین گروه های مجازی شهرستان و کارشناسان حوزه فرهنگ و هنر و پلیس فتا در دستور کار قرار گرفته است.

حجت‌الاسلام مجید عبدالهی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس فرهنگی شبکه خبری تهران نیوز در ارتباط با نشست با رئیس پلیس فتای شهرستان پردیس اظهار کرد: در این جلسه  آقای موحد رئیس پلیس فتای شهرستان پردیس برای گسترش فعالیت‌های فرهنگی در حوزه فضای مجازی، همکاری بیش از پیش اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان با اداره فتای شهرستان و ساماندهی فضای مجازی در این شهرستان را خواستار شدند.

وی گفت: همچنین پلیس فتای شهرستان ضمن اعلام حمایت حداکثری از فعالیت هایی با محتوای فرهنگی در حوزه فضای مجازی، پشتیبانی این نهاد را در جهت رفع مزاحمت های اجتماعی و اخلال در فضای مجازی را سرلوحه همکاری این اداره با اداره فرهنگ و ارشاد بیان کرده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس عنوان کرد: در مورد فعالیت‌های فرهنگی در فضای مجازی و همکاری کانون‌های مجازی دارای مجوز در شهرستان، خواستار شناسایی گروه‌های فعال در سطح شهرستان پردیس و هماهنگی جهت نشر فعالیت‌های فرهنگی و استفاده از ایده‌ها و پیشنهادهای تجربی پلیس فتا با اداره ارشاد هستیم؛ همچنین تشکیل کانون‌های فعالان فرهنگی مجاز در فضای مجازی نیز از جمله موارد مورد بحث در این جلسه بود.

وی افزود: برگزاری نشست مشترک بین فعالین گروه های مجازی شهرستان و کارشناسان حوزه فرهنگ و هنر و پلیس فتا و متعاقباً ساماندهی گروه‌های مجازی، استفاده از پتانسیل آن‌ها در حوزه‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی نیز در دستور کار دو نهاد قرار گرفته است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=623085

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.