معاون وزیر بهداشت تاکید کرد:

لزوم تجهیز بیمارستان‌های پاکدشت / افزایش قدرت درمانی منطقه

  • کد خبر : 607360
  • ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲
لزوم تجهیز بیمارستان‌های پاکدشت / افزایش قدرت درمانی منطقه

معاون درمان وزیر بهداشت گفت: تجهیز دو بیمارستان شهرستان پاکدشت، به لحاظ پوشش درمان جنوب شرق استان تهران دارای اهمیت ویژه‌ای است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، قاسم جان بابایی امروز در سفری یک روزه به شهرستان پاکدشت ضمن بازدید از دو بیمارستان این شهرستان از نزدیک در جریان وضعیت درمانی این منطقه قرار گرفت.

وی ضمن پیگیری مشکلات دو بیمارستان شهرستان پاکدشت اظهار کرد: تجهیز دو بیمارستان شهرستان پاکدشت، به لحاظ پوشش درمان جنوب شرق استان تهران دارای اهمیت ویژه‌ای است.

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان این‌که با رفع مشکلات می‌توان قدرت درمانی منطقه را افزایش داد، افزود: تجهیز این دو بیمارستان باید به گونه ای باشد که پوشش دهنده باشند، یعنی مکمل یکدیگر حرکت کنند نه موازی هم عمل کنند.

بیمارستان‌های پاکدشت

وی بیان داشت: نواقص درمانی بیمارستان‌ها باسرعت و کمترین زمان آماده تحویل می‌شود؛ این دو بیمارستان با تقسیم کار، خود را نسبت به گذشته ارتقا دهند؛ دیالیز، جراحی قلب و عروق به‌همراه درمان سوانح جاده ی در یک بیمارستان و حوزه مادر و کودک، زایمان، طب کار و سرطان فعال شود.

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: طب کار می تواند در حوزه درمان، (پیشگیری، باتوانی و درمان) تاثیرگذاری خوبی داشته باشد، نیازمند کار بیشتر در این حوزه در این منطقه هستیم.

وی بیان کرد: با توجه به شرایط کرونایی، برخی درخواست‌ها چون مانیتورینگ، تخت‌های Icu و … تا هفته آینده آماده تحویل می‌شود و روسای دو بیمارستان یکشنبه آینده تحویل بگیرند.

جان بابایی افزود: مشکلات بسیار است، این مسائل را در کارگروهی ۴ نفره جمع بندی کرده و در روز چهارشنبه بعدازظهر در تهران پیگیری و برای اجرا اولویت بندی خواهیم کرد تا کارها به صورت فاز به فاز حرکت کرده و به ترتیب با توجه به نیاز پاکدشت و منطقه کارها انجام شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=607360

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.