فرماندار فیروزکوه تاکید کرد:

لزوم بهره‌مندی از سامانه‌های الکترونیکی در همه حوزه‌ها

  • کد خبر : 621045
  • ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳
لزوم بهره‌مندی از سامانه‌های الکترونیکی در همه حوزه‌ها
فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: شیوع کرونا نشان داد استفاده از سامانه‌های الکترونیکی در همه بخش‌ها ضروری است.

مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز در ارتباط با جلسه نشست با مدیر بیمه سلامت شهرستان فیروزکوه به‌مناسبت سالروز تاسیس بیمه همگانی و سلامت اظهار کرد: از آنجا که واژه بیمه حس اطمینان ‌خاطر را به انسان انتقال می‌دهد، این رسالت سنگین القای آرامش فکری به افراد چه در حوزه سلامت و چه در کاهش هزینه‌های درمان عمومی مردم برعهده سازمان‌های بیمه‌گر است.

وی با بیان این‌که موضوع سلامت و درمان در دولت به‌طور ویژه در اولویت است، گفت: دولت در بحث سلامت به صورت شاخص عمل نموده و تامین سلامت جامعه را با تامین سازوکارهای اصولی همراه داشته که یکی از این ساز و کارها بیمه سلامت است.

فرماندار شهرستان فیروزکوه افزود: اجرای طرح‌های تحول نظام سلامت و بیمه همگانی سلامت نشان دهنده آن است که دولت بخوبی جایگاه سلامت در جامعه را شناخته و اهمیت بسیاری برای آن قائل است.

یوسفی جمارانی تصریح کرد: شیوع کرونا نشان داد استفاده از سامانه‌های الکترونیکی در همه بخش‌ها ضروری است؛ در همین راستا استفاده از نسخه های الکترونیکی در بیمه سلامت مزایای فراوانی داشته که علاوه بر اطمینان از انجام بهینه کار و افزایش سرعت خدمت، می تواند زمینه را برای تقویت پزشکان و کاهش مشکلات و خطاهای پزشکی و دارویی فراهم کند و این به نفع مردم است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=621045

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.